Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Lubrykant Pjur MySpray - płyn intymny, który rozpali nawet najbardziej oziębłą kobietę, czyniąc z niej zmysłową i namiętną kochankę!

Suplement dla kobiet, które chcą przeżywać jeszcze intensywniejsze uniesienia i silniejsze orgazmy. Pjur MySpray poprawia krążenie krwi w strefach intymnych, dzięki czemu bodźce seksualne odczuwane są dużo bardziej, szczytowanie staje się łatwiejsze, a seks - niezwykły!

Na spadek kobiecego libido może wpłynąć wiele czynników. Wśród takowych można wyróżnić między innymi stan zdrowia, działanie hormonów, czy niedawny poród. Część takich powodów ciężko nawet zdefiniować - libido czasami po prostu zanika i już. Jak sobie z tym poradzić? Pjur MySpray to suplement dla kobiet, które chcą znów cieszyć się pięknym, spontanicznym i namiętnym seksem!

Bardzo istotnym warunkiem udanego życia seksualnego każdej pary jest mężczyzna, który, świadomy własnych umiejętności, jest pewny siebie i robi wszystko, żeby tylko zaspokoić partnerkę. Dzięki temu produktowi, zobaczy jak wspaniałe chwile przeżywasz u jego boku, wzrośnie jego poczucie wartości, a najbardziej zyskasz na tym Ty!

Już aplikacja naprawdę niewielkiej dawki suplementu dla kobiet Pjur MySpray daje szansę na pierwsze efekty i zrozumienie, dlaczego jest tak wyjątkowy!

Rozpal swoją kobiecość i stań się wulkanem seksu. Niech każdy, nawet najsubtelniejszy dotyk ze strony Twojego mężczyzny będzie dla Ciebie trzęsieniem ziemi!

SPOSÓB UŻYCIA:
1-3 psiknięcie w okolicach intymnych (łechtaczka i wargi sromowe)

Dozownik: Spray
Pojemność: 20 ml


* Każda kobieta jest niezwykła i wyjątkowa - intensywność efektów działania Pjur MySpray może różnić się, a zależy to choćby od stanu zdrowia, trybu życia czy predyspozycji organizmu. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement.