Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Lubrykant Pjur MySpray - płyn intymny, który rozpali nawet najbardziej oziębłą kobietę, czyniąc z niej zmysłową i namiętną kochankę!

Suplement dla kobiet, które chcą przeżywać jeszcze intensywniejsze uniesienia i silniejsze orgazmy. Pjur MySpray poprawia krążenie krwi w strefach intymnych, dzięki czemu bodźce seksualne odczuwane są dużo bardziej, szczytowanie staje się łatwiejsze, a seks - niezwykły!

Zmagasz się z brakiem ochoty na współżycie? Mocno odczuwasz brak ochoty na seks i intymne zbliżenia? Dostrzegasz u siebie obnizony popęd seksualny? Na spadek kobiecego libido może wpłynąć wiele czynników. Wśród takowych można wyróżnić między innymi stan zdrowia, działanie hormonów, czy niedawny poród. Część takich powodów ciężko nawet zdefiniować - libido czasami po prostu zanika i już. Jak sobie z tym poradzić? Pjur MySpray to suplement dla kobiet, które chcą znów cieszyć się pięknym, spontanicznym i namiętnym seksem!

Bardzo istotnym warunkiem udanego życia seksualnego każdej pary jest mężczyzna, który, świadomy własnych umiejętności, jest pewny siebie i robi wszystko, żeby tylko zaspokoić partnerkę. Dzięki temu produktowi zobaczy, jak wspaniałe chwile przeżywasz u jego boku, wzrośnie jego poczucie wartości, a najbardziej zyskasz na tym Ty!

Już aplikacja naprawdę niewielkiej dawki suplementu dla kobiet Pjur MySpray daje szansę na pierwsze efekty i zrozumienie, dlaczego jest tak wyjątkowy!

Rozpal swoją kobiecość i stań się wulkanem seksu. Niech każdy, nawet najsubtelniejszy dotyk ze strony Twojego mężczyzny będzie dla Ciebie trzęsieniem ziemi! Kup sprawdzony suplement diety w sklepie Świat Doznań i zobacz, jak niska jest cena Twojego powrotu do gry.

SPOSÓB UŻYCIA:
Wystarczą 1-3 psiknięcia w okolicach intymnych (łechtaczka i wargi sromowe). Długoterminowe stosowanie może zintensyfikować uzyskiwane rezultaty. 

Dozownik: Spray
Pojemność: 20 ml


* Każda kobieta jest niezwykła i wyjątkowa - intensywność efektów działania Pjur MySpray może różnić się, a zależy to choćby od stanu zdrowia, trybu życia czy predyspozycji organizmu. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.