Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Svakom

Niska cena nie zawsze oznacza niską jakość, czego świetnym dowodem jest Svakom Hedy – kup sobie prezent już teraz!

 

Svakom Hedy jest bardzo ciekawym masturbatorem męskim. Wiąże się to przede wszystkim z jego nietuzinkowym wyglądem. Jest to bowiem zabawka bardzo mała, a przy tym przypominająca bardziej jajko, niż standardowy gadżet erotyczny dostępny na rynku. Dzięki temu jest to propozycja dyskretna, więc świetnie sprawdzi się w rękach podróżników etc. Masturbator dla mężczyzn Svakom Hedy jest także bezpieczny w użyciu dzięki zastosowaniu w jego produkcji najwyższej jakości materiału, którym jest termoplastyczny elastomer. Tworzywo zbiera świetne opinie ze względu na swoją miękkość i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą.

 

Ten wyjątkowy jajko-masturbator męski posiada bardzo charakterystyczne wnętrze. Penis użytkownika będzie stymulowany przez niewielkie wypustki strategicznie ułożone w rękawie, dzięki czemu zabawa będzie niesamowicie przyjemna. To nie wszystko, ponieważ masturbator Svakom Hedy mimo pozornie niewielkich wymiarów potrafi rozciągać się nawet na największych przyrodzeniach, dlatego każdy mężczyzna może swobodnie z niego korzystać. Nasz sklep serdecznie poleca.

 

Korzystanie z Svakom Hedy może być jeszcze bardziej przyjemne, jeżeli zaopatrzysz się w dobry lubrykant na bazie wody. Pamiętaj, że tylko wodne lubrykanty nadają się do użytku ze wszystkimi zabawkami erotycznymi na rynku. Żywotność masturbatora wedle zapewnień producenta wynosi około 5-10 zabaw, a na zużywanie się wpływa chociażby higiena stosowania. Po każdym użyciu umyj zabawkę i pozostaw do wysuszenia. Dobrym pomysłem jest też zasypywanie rękawa specjalnym pudrem.

 

Nasz sklep zaprasza do zakupów! Znajdziesz u nas wiele innych masturbatorów oraz ciekawych akcesoriów!

 

Parametry techniczne:

kolor: biały

materiał: termoplastyczny elastomer bez dodatku ftalanów

długość: 9,4 cm

średnica: 4,4 cm

wodoodporność: tak

 

Zawartość opakowania: jajko masturbator Svakom Hedy, próbka lubrykanta.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  9,4

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,4