Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Kup cały komplet !

Ciekawe doznania i realistyczny wygląd - poznaj Fleshjack Boys Brent Everett Ecstasy i kup sobie prezent!

 

Fleshjack Boys Brent Everett Ecstasy to wysokiej klasy masturbator analny, który nieprzypadkowo otrzymuje pochlebne opinie użytkowników. Po pierwsze, wejście do gadżetu jest odlewem odbytu popularnego aktora filmów pornograficznych. Po drugie, rękaw masturbacyjny posiada ciekawą strukturę - jest pełen prążków potęgujących przyjemność ze stymulacji. Gadżet wyróżnia się także ciekawym wzornictwem, ponieważ z zewnątrz nie przypomina zabawki erotycznej, ale zwyczajną latarkę, dlatego produkt jest doceniany również za dyskrecję. Cena Fleshjack Boys Brent Everett Ecstasy jest niska, jak za tę jakość. 

 

Rękaw masturbacyjny w Fleshjack Boys Brent Everett Ecstasy został wykonany z najwyższej jakości materiału - SuperSkin. Tym mianem określa się autorskie tworzywo marki Fleshlight, które nie bez powodu cieszy się dobrymi opiniami użytkowników. Jest bezpieczne w użyciu, a w dotyku przypomina ludzką skórę. 

 

Przypominamy, że korzystanie z każdego masturbatora jest komfortowe wtedy, kiedy użytkownik zatroszczy się o dobre nawilżenie. Z tego powodu zaopatrz się w żel intymny. Pamiętaj, by kupować wyłącznie lubrykanty na bazie wody (znajdziesz je w naszym sklepie), ponieważ inne mogą zniszczyć rękaw masturbacyjny Fleshjack Boys Brent Everett Ecstasy. 

 

W trosce o swoje bezpieczeństwo, zawsze myj masturbator po użyciu. Wystarczy, że wyjmiesz rękaw masturbacyjny z obudowy, a następnie dokładnie przepłuczesz go wodą i poczekasz do wysuszenia. Dobrze sprawdzi się także zastosowanie specjalnego preparatu do czyszczenia gadżetów erotycznych. Producent zaleca korzystanie z pudru Fleshlight Renewing Powder, który może przedłużyć żywotność zabawki.

 

W pudełku oprócz Fleshjack Boys Brent Everett Ecstasy znajdziesz także instrukcję obsługi oraz próbkę wysokiej jakości lubrykanta na bazie wody - Fleshlube Water.

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: SuperSkin

długość całkowita: 25 cm

długość użytkowa: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2-2 cm

rodzaj wejścia: anus

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  analne

 • średnica w cm: 

  1,2 - 2