Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: sevencre

Niesamowita rozrywka zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn - kup Strap-On Hollow Extender Man i odmień oblicze swojej sypialni!

 

Strap-On Hollow Extender Man to bardzo dobrze wykonana uprząż typu strap-on. Nazywa się tak dildo umieszczone na specjalnych pasach umożliwiających założenie zabawki na wysokości pasa. Dlaczego jednak sprawdzi się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn? Jest to związane z faktem, że wnętrze dilda jest puste, dlatego umożliwia swego rodzaju przedłużenie członka mężczyzny. Materiał jest jednak na tyle sztywny, że uprząż może być założona przez kobietę!

 

Ten wyjątkowy Strap-On Hollow Extender Man wiernie imituje męskiego członka. Sztuczny penis posiada charakterystyczną główkę oraz imitację żyłek, co znacznie zwiększa przyjemność ze stosowania.

 

Pamiętaj, że włożenie penisa do Strap-On Hollow Extender Man, jak i penetracja zabawką wymaga dobrego nawilżenia. Korzystaj z lubrykantów na bazie wody, ponieważ takie żele sprawdzają się z dosłownie każdym gadżetem erotycznym na rynku.

 

Nasz sklep szczególnie poleca, ponieważ na temat tego produktu użytkownicy zostawiają pozytywne opinie. Do tego jego cena jest zadziwiająco niska! Korzystanie z zabawek erotycznych wyjątkowo urozmaica erotyczne zabawy, dlatego nie bój się eksperymentów i kup Strap-On Hollow Extender Man.

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: lateks najwyższej próby

długość zewnętrzna: 17 cm

średnica zewnętrzna: 5 cm

długość wewnętrzna: 12 cm

średnica wewnętrzna: 3,5 cm

rozmiar uprzęży: wymiary uniwersalne (możliwość dopasowania długości pasków)

STRAP ON

 • Długość całkowita (w cm): 

  17

 • Kolor: 

  cielisty

 • Materiał: 

  lateks

 • Średnica (w cm): 

  5

TOYS

 • Nazwa modelu: 

  Strap-On Hollow Extender Man