Wczytuję dane...

Strapon dildo

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W tej kategorii naszego sklepu znajdują się produkty z grupy strap on dildo. Najczęściej gadżety tego typu wykorzystują uprzęże, do których montowany jest sztuczny członek. Rozwiązanie to sprawdza się zwłaszcza w przypadku homoseksualnych par kobiet oraz w przypadku entuzjastów zabaw BDSM, w których partnerka dokonuje penetracji swojego partnera.

Sprawdź szczegóły naszej oferty i kup strap-on dildo, które spełni Twoje oczekiwania w sypialni. Dzięki takim akcesoriom możesz rozbudzić namiętność i pożądanie w swojej sypialni. 

Szeroki wybór strapon dildo 

Nasz sklep posiada bogatą ofertę produktową tego typu gadżetów. W tej kategorii znaleźć można produkty typu strap-on zarówno bez pasów, jak i na uprzęży.

Te pierwsze, znane również jako strap on dla kobiet, wyposażone są w specjalną dodatkową część o charakterystycznym kształcie. Element ten wystarczy wsunąć do pochwy, dzięki czemu sztuczny członek będzie stabilny i gotowy do penetracji. Warto podkreślić, że jajeczkowata część w pochwie będzie oczywiście odpowiedzialna za dodatkową stymulację miejsc intymnych kobiety, co będzie źródłem szeregu fantastycznych i niecodziennych doznań. W naszej ofercie znaleźć można także majtki z dildo i gadżety typu strap-on z uprzężami. Poszczególne rozwiązania są mniej lub bardziej subtelne. Inne zaś są masywne, dzięki czemu świetnie odnajdą się one w zabawach BDSM.

Wszystkie akcesoria, jakie znajdują się w tej kategorii naszego sklepu, zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów. Dzięki temu są one bezpieczne w kontakcie ze skórą. Nie powodują one podrażnień, uczuleń i nie wywołują reakcji alergicznych.

Odpowiednia higiena strapon dildo

Strap-on dildo można oczywiście używać wielokrotnie. Wystarczy jedynie za każdym razem zadbać o odpowiednią higienę sprzętu. W celu zapewnienia odpowiednich doznań warto wykorzystywać podczas zabawy lubrykanty. Środki te jednak powinny być tworzone na bazie wody, ponieważ inne substancje mogłyby negatywnie wpłynąć na strukturę zabawki. Strap-on didlo można wybierać spośród wielu różnorodnych wersji kolorystycznych. Jedne są nieco bardziej realistyczne, inne wręcz przeciwnie - cechują się niezwykle awangardowym designem. Dla zapewnienia odpowiedniego poziomu komfortu i wygody, w naszej ofercie dostępnych jest wiele różnorodnych rozmiarów członków, co pozwoli dopasować rozmiar adekwatnie do wymagań partnera lub partnerki. Dostaniesz u nas strap on w rozmiarach m.in. mini, 15 cm, 30 cm czy nawet XXL. W naszej ofercie znaleźć można również strap on dla mężczyzn, którzy uskarżają się na problemy z erekcją. Dzięki temu, pomimo swoich chwilowych problemów, będą oni mogli zaspokoić swoje partnerki. Każdy członek znajdujący się w naszej ofercie umożliwia penetrację w różnych pozycjach. Ceny poszczególnych gadżetów są bardzo różnorodne. Wszystko zależne jest bowiem od jakości użytych materiałów i rangi producenta. Dotychczasowi użytkownicy doceniają stosunek jakości do ceny, o czym można przeczytać w ich pochlebnych opiniach na temat tego typu gadżetów.