Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: shunga (can)

Zestaw marki Shunga do masażu erotycznego to doskonały dodatek do podniesienia jakości życia seksualnego. Produkty te wzbogacone o smak musującego wina truskawkowego pobudzą wewnętrzną energię i pozwolą na głębsze doznania. Erotyka nabierze zupełnie innego wymiaru. To już nie będzie tylko seks. To będzie aż seks.

 

Poniższe kosmetyki do masażu zabiorą Was w świat aromatycznych przeżyć i uwolnią od napięć. Nawilżą i dadzą ogrom możliwości. Daj się ponieść wyobraźni i zobacz, co proponuje Ci ten zestaw.

- Jadalny olejek do masażu o smaku musującego wina truskawkowego - pozwoli na niezapomniane wrażenia smakowe rozkoszując swym smakiem usta, język i podniebienie.

- Rozgrzewający olejek do masażu - rozluźni ciało i rozpali zmysły.

- Romance - mała świeczka do masażu o zapachu musującego wina truskawkowego - wprowadzi w nastrój pieszcząc nie tylko zmysł węchu i pobudzając wyobraźnię. Rozpieści i zapewni błogostan umysłu.

- Toko Aqua -  lubrykant osobisty - zadba o idealne nawilżenie miejsc intymnych, ukoi i podniesie poziom przyjemności i zachwytu.

- Dragon - krem wzmacniający doznania ze stosunku - rozgrzeje, uwrażliwi skórę, podnieci i zagwarantuje spełnienie.

 

Akcesoria erotyczne wzbogacone o ten zestaw zakupiony w naszym sklepie, sprawią, że bliskość nabierze innego znaczenia.

 

Bowiem zestaw Shunga zawiera najwyższej jakości kosmetyki, z precyzyjnie wyselekcjonowanych, bezpiecznych dla ciała składników. Dlatego bez obaw można oddać się ich błogiemu działaniu, popuścić wodze fantazji i finezji, by osiągnąć niesamowite szczyty. 

 

Inspiracją do powstania kanadyjskiej linii Shunga były japońskie tradycje związane z rytuałami miłosnymi. Japończycy bowiem uważają, że aby osiągnąć szczęście, należy dążyć do harmonii, a prawdziwa harmonia odzwierciedla współpracę przeciwieństw, które dopiero wtedy tworzą spójną całość. Te przeciwieństwa to Jin i Yang. Reprezentują one odwieczne, na pozór przeciwne sobie, idee i zjawiska takie jak światło i cień, gorąco i chłód, a także męskość i kobiecość.

 

Zatem naturalne rytuały i zabiegi, mają na celu zarówno głęboki relaks, jak i wzajemną pracę w dążeniu do prawdziwej jedności. Twórcy marki Sylvain Séguin oraz Manon Vallée pomyśleli więc o tych parach, którzy pragną urozmaicić grę wstępną oraz zwiększyć bliskość między partnerami, jak i tych, którzy chcą poddać pieszczocie każdy centymetr swojego ciała.

 

Nie zwlekaj. Kup już dziś i zadbaj o ekscytujące wrażenia. Cena za produkty to tylko niewielki wkład w jakość zbliżenia i satysfakcje z niej płynące. A balsamem dla duszy zarówno kobiety, jak i mężczyzny jest sprawienie sobie radości w atmosferze wzajemnego oddania i entuzjazmu i satysfakcji. Świadczą o tym liczne opinie naszych klientów.

 

Zapraszamy do zakupów. Sklep proponuje dla Ciebie m.in. ten zestaw, w skład którego wchodzi:

  •  Jadalny olejek do masażu o smaku musującego wina truskawkowego - sparkling strawberry vine (10 ml)
  •  Rozgrzewający olejek do masażu - sparkling strawberry vine (10 ml)
  •  Romance - mała świeczka do masażu o zapachu musującego wina truskawkowego (30 ml)
  •  Toko Aqua -  lubrykant osobisty (10 ml)
  •  Dragon - krem wzmacniający doznania ze stosunku (7 ml)