Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: shunga (can)

Shunga Aphrodisiac Oil Carmen Kisses 100 ml - jadalny olejek do masażu to rozgrzewający produkt do aktywacji stref erogennych znajdujących się na ciele. Urozmaica on w niebanalny sposób grę wstępną oraz w delikatny sposób przygotowuje do odczuwania przyjemności ze swoim partnerem lub partnerką. 

 

Sposób aplikacji i samego użycia jest bardzo prosty. Wystarczy nanieść niewielką ilość Shunga Aphrodisiac Oil na wyznaczone strefy ciała, takie jak: szyja, piersi, pośladki, uda, brzuch lub stopy oraz wspomóc jego działanie dzięki rozgrzewającemu działaniu oddechu lub pocałunków. Jadalny olejek do masażu występuje w wielu wariantach smakowych i kolorystycznych, natomiast ten konkretny kosmetyk to aromatyczny i niezwykle smaczny olejek karmelowy. 

 

Jadalne olejki do masażu

 

Olejek do masażu jadalny, kanadyjskiej, posiadającej świetne opinie marki Shunga, został wykonany bez udziału niesprzyjających skórze substancji, takich jak parabeny, gluten oraz cukier. Dzięki czemu ciało pozostaje niezwykle gładkie, miękkie, a do zmycia produktu wystarczy zaledwie ciepła woda. Kup teraz Shaunga Aphrodisiac Oil Carmel Kisses w naszym sklepie w zawsze atrakcyjnej cenie.

 

Sposób użycia:

 

Produkt delikatnie nanieś na wymienione wyżej strefy erogenne i rozgrzej je za pomocą podmuchu lub pocałunków, co uaktywni działanie olejku.

 

Skład produktów:

 

Glycerin USB, Propylene Glycol, Flavor, Sodium Saccharin, FD&C Red, FD&C Blue, FD&C Yellow

 

Parametry produktu:

 

Shunga Aphrodisiac Oil Carmel Kisses - jadalny olejek do masażu, smak karmelowy Opakowanie o pojemności 100ml

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.