Wczytuję dane...

electrastim (uk)

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Poszukiwania sposobu na urozmaicenie swego prywatnego świata doznań nie zawsze kończą się powodzeniem, jednak dostępne w naszym sklepie akcesoria erotyczne to perspektywa niezwykle szerokiego wachlarza doskonałych zabawek. Jedną z kategorii, która potrafi rozpalić zmysły wielbicieli ekstazy do czerwoności, jest elektrostymulacja. Posiadamy wiele najróżniejszych produktów od renomowanej marki Electrastim, a wśród nich można wyróżnić choćby:
  - zestawy do elektrostymulacji
  - korki analne do elektrostymulacji,
  - dilda do elektrostymulacji,
  - sondy do elektrostymulacji cewki moczowej,
  - pierścienie erekcyjne do elektrostymulacji,
  - ostrogi do elektrostymulacji,
  - pętle do elektrostymulacji,
  - żele przewodzące do elektrostymulacji,
  - elektrody.

  Niezwykle bogaty i różnorodny asortyment spod szyldu Electrastim to niepowtarzalna szansa na odnalezienie kolejnego etapu miłosnych uniesień. Dilda do elektrostymulacji umożliwiają połączenie dogłębnej, zmysłowej penetracji oraz wykorzystania nieocenionych impulsów elektrycznych. W ten sposób przygody w towarzystwie gadżetów erotycznych są znacznie bardziej niezapomniane! Oferowane przez nas dilda do elektrostymulacji wyróżnia szeroki wybór kształtów zaprojektowanych w sposób, który pozwoli spędzać niezapomniane chwile, wypełnione niespotykanym dotychczas pożądaniem.

  Korki analne do elektrostymulacji to unikalny gadżet, bowiem pieszczoty odbytu same w sobie mogą zagwarantować orgazm o potężnej wręcz sile, a skorzystanie z dodatkowego bodźca w postaci impulsów może pobudzić Wasze ciała jeszcze mocniej. Akcesoria od Electrastim zostały stworzone z myślą o przedstawicielach obojga płci, a korki analne do elektrostymulacji to produktu unisex, zatem czerpać radość z ich właściwości mogą z powodzeniem zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Męskie orgazmy osiągane poprzez pieszczoty prostaty może okazać się czymś, do faceci będą chcieli powracać każdej nocy!

  Electrastim wyszła naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn spragnionych absolutnie nowej jakości doznań i zaprojektowała sondy do elektrostymulacji cewki moczowej. To nieprawdopodobnie uwrażliwione miejsce na seksualnej mapie męskiego ciała jest często zaniedbane i niewykorzystywane, a warto mieć świadomość, że odpowiedni dotyk może przynieść nadspodziewanie intensywną rozkosz. Sondy do elektrostymulacji cewki moczowej to akcesoria tak wspaniałe, jak wspaniały może być orgazm osiągany przy ich użyciu.

  Pierścienie erekcyjne do elektrostymulacji umożliwiają kompleksową poprawę życia seksualnego każdej pary. Te unikalne gadżety nie tylko niwelują odpływ krwi z penisa, wzmacniając i przedłużając erekcję, ale również zapewniają dodatkową, niesamowitą stymulację zarówno Jemu, jak i Jej. Jeśli kiedykolwiek marzyliście o zabawce, dzięki której oboje poczujecie się jak w raju, może okazać się, że pierścienie erekcyjne do elektrostymulacji zostały zaprojektowane z myślą właśnie o Was.

  Zakres doznań, jakie możecie osiągać przy odpowiednim wykorzystaniu ostróg do elektrostymulacji jest niesamowity i tak naprawdę ogranicza go jedynie Wasza fantazja. Bawcie się dokładnie tak, jak tego chcecie i spędzajcie w sypialni jeszcze piękniejsze chwile. Namiętne noce z impulsami elektrycznymi to szansa na poznanie nowego wymiaru ekstazy, wystarczy zdecydować się na właściwe ostrogi do elektrostymulacji.

  Pętle do elektrostymulacji to kolejne akcesorium dedykowane mężczyznom świadomym, że ich życie seksualne może być jeszcze bardziej niezapomniane. Zaciśnięcie pętli do elektrostymulacji wokół najbardziej czułych na dotyk męskich stref erogennych to coś, co najprawdopodobniej rozpali Wasze zmysły do czerwoności.

  Electrastim to także niezbędne wyposażenie sypialni każdego wielbiciela elektrostymulacji – żele przewodzące do stymulacji oraz elektrody. Akcesoria erotyczne spod szyldu Electrastim zapewnią Wam wiele radości i seksualnej satysfakcji, a elektrody oraz żele przewodzące do elektrostymulacji pomogą osiągnąć odpowiedni komfort użytkowania.

  Elektrostymulacja nie może się jednak odbyć bez odpowiednich zestawów do elektrostymulacji. Właściwy sprzęt pozwala na prawidłowe korzystanie z wyżej wymienionych gadżetów oraz... na sterowanie impulsami elektrycznymi za pomocą głosu! Zestawy do elektrostymulacji od Electrastim to produkty najwyższej jakości i, jak w przypadku wszystkich akcesoriów, wyprodukowane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, całkowicie bezpiecznych dla ludzkiego organizmu.

  Zapraszamy do kontaktu – nasi konsultanci z pewnością pomogą wybrać Wam optymalne produkty marki Electrastim.