Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

Lovely Lovers POTENCY SPRAY - płyn intymny w spray'u, dzięki któremu znacząco zwiększysz swoją sprawność seksualną!

Wiele czynników może wpłynąć na zanik zdolności osiągania satysfakcjonującej erekcji. Do takowych należą m.in: wiek, stres, zmęczenie, przepracowanie, zła dieta, tryb życia, czy różne choroby.

Suplement dla mężczyzn Lovely Lovers POTENCY SPRAY gwarantuje kompleksową poprawę zdolności seksualnych, dzięki czemu już teraz możesz ponownie cieszyć się satysfakcjonującymi stosunkami i świadomością, że Twoja partnerka w końcu jest zadowolona. Ponadto, ten wyjątkowy płyn intymny w spray'u pozwoli Ci zintensyfikować doznania i odczuwać je mocniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Jacy mężczyźni, w największym stopniu skorzystają na rewelacyjnych właściwościach Lovely Lovers POTENCY SPRAY?

 • żądni wrażeń, bo to produkt idealny dla tych, którzy pragną osiągać jeszcze potężniejszy wzwód i skorzystać z dodatkowego zastrzyku sił witalnych i mocy
 • próbujący się uporać z problemami z osiąganiem pełnej erekcji, bo dzięki temu suplementowi, poprawi się mikrokrążenie i ukrwienie Twoich stref intymnych, dzięki czemu szybciej osiągniesz silny wzwód

 

Jakie korzyści świadczą o tym, że jest to najwyższej jakości suplement dla mężczyzn?

 • łatwiej osiągniesz erekcję...
 • ...która będzie znacznie silniejsza niż dotychczas,
 • reakcja na bodźce seksualne będzie błyskawiczna i intensywna,
 • usprawni się regeneracja organizmu, co da Ci możliwość odbywania wielokrotnego stosunku,
 • zwiększy się energia, którą będziesz mógł dysponować w trakcie upojnych nocy.Skuteczność Lovely Lovers POTENCY SPRAY gwarantuje unikatowa receptura, oparta na naturalnych składnikach. Dzięki argininie, guaranie, żeń-szeniowi, kofeinie, miłorzębowi japońskiemu i chmielowi, Twoje życie seksualne znów może być cudowne i wyjątkowe!

 

Płyn intymny w spray'u Lovely Lovers POTENCY wyprodukowano na bazie wody, więc nie pozostawia plam i można korzystać z jego właściwości razem z prezerwatywą, czy akcesoriami o charakterze erotycznym.

SPOSÓB UŻYCIA:

 1. 2-3 psiknięcia na członka w zupełności wystarczą.
 2. Należy wmasować płyn...
 3. ...i poczekać, aż się wchłonie.
 4. Czynność można ponowić.

Sugerujemy przeprowadzenie testu alergicznego poprzez zaaplikowanie niewielkiej ilości spray'u na skórę przedramienia i upewnienie się, że nie dochodzi do uczulenia. Jeśli pojawi się reakcja alergiczna, zaleca się zakończenie korzystania z produktu.

* Każdy organizm cechuje wachlarz indywidualnych cech, które sprawiają, że suplementy nie na każdego człowieka działają równie intensywnie. Nie można zatem przewidzieć dokładnych efektów. 

Napisz opinię
2015-03-31 16:54:39 - marek

kupiłem na próbę i okazało się, że nie żałuję. działa super, tak jak opisali