Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

Lovely Lovers POTENCY SPRAY - płyn intymny w spray'u, dzięki któremu znacząco zwiększysz swoją sprawność seksualną!

Wiele czynników może wpłynąć na zanik zdolności osiągania satysfakcjonującej erekcji. Do takowych należą choćby wiek, stres, zmęczenie, przepracowanie, zła dieta, tryb życia czy różne choroby.

Suplement dla mężczyzn Lovely Lovers POTENCY SPRAY gwarantuje kompleksową poprawę zdolności seksualnych, dzięki czemu już teraz możesz ponownie cieszyć się satysfakcjonującymi stosunkami i świadomością, że Twoja partnerka w końcu jest zadowolona. Ponadto, ten wyjątkowy płyn intymny w spray'u pozwoli Ci zintensyfikować swoje doznania i odczuwać doznania mocniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Którzy mężczyźni w największym stopniu skorzystają na rewelacyjnych właściwościach Lovely Lovers POTENCY SPRAY?

 • żądni wrażeń
  • bo to produkt idealny dla tych, którzy pragną osiągać jeszcze potężniejszy wzwód i skorzystać z dodatkowego zastrzyku sił witalnych i mocy
 • próbujący się uporać z problemami z osiąganiem pełnej erekcji
  • bo dzięki temu suplementowi poprawi się mikrokrążenie i ukrwienie Twoich stref intymnych, dzięki czemu szybciej osiągniesz silny wzwód

Jakie korzyści świadczą o tym, że jest to najwyższej jakości suplement dla mężczyzn?

 • łatwiej osiągniesz erekcję...
 • ...która będzie znacznie silniejsza niż dotychczas,
 • reakcja na bodźce seksualne będzie błyskawiczna i intensywna,
 • usprawni się regeneracja organizmu, co da Ci możliwość odbywania wielokrotnego stosunku,
 • zwiększy się energia, którą będziesz mógł dysponować w trakcie upojnych nocy.


Lovely Lovers POTENCY SPRAY to suplement dla mężczyzn, którzy oprócz niezwykłych efektów chcą mieć gwarancję stuprocentowego bezpieczeństwa i komfortu. Produkt ten jest bowiem przetestowany dermatologiczne, a jego skład opracowywali znakomici fachowcy.

Skuteczność Lovely Lovers POTENCY SPRAY gwarantuje unikatowa receptura oparta na naturalnych składnikach. Dzięki argininie, guaranie, żeń-szeniowi, kofeinie, miłorzębowi japońskiemu, chmielowi, Twoje życie seksualne znów może być cudowne i wyjątkowe!

 

Płyn intymny w spray'u Lovely Lovers POTENCY wyprodukowano na bazie wody, więc nie pozostawia plam i można korzystać z jego właściwości razem z prezerwatywą czy akcesoriami o charakterze erotycznym.

SPOSÓB UŻYCIA:

 1. 2-3 psiknięcia na członka w zupełności wystarczą.
 2. Należy wmasować płyn...
 3. ...i poczekać, aż się wchłonie.
 4. Czynność można ponowić, i to więcej niż jeden raz.

Sugerujemy przeprowadzenie testu alergicznego poprzez zaaplikowanie niewielkiej ilości żelu na skórę przedramienia i upewnienie się, że nie dochodzi do uczulenia. Jest to bardzo mało prawdopodobne, gdyż lubrykant został stworzony na bazie wody, więc jest bezpieczny dla skóry. Jeśli jednak pojawi się reakcja alergiczna, zaleca się zakończenie korzystania z produktu.


* Każdy organizm cechuje wachlarz indywidualnych cech, które sprawiają, że suplementy nie na każdego człowieka działają równie intensywnie. Nie można zatem przewidzieć dokładnych efektów.
   

Napisz opinię
2015-03-31 16:54:39 - marek

kupiłem na próbę i okazało się, że nie żałuję. działa super, tak jak opisali