Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Potency Żel 100 ml to produkt mogący poszczycić się niezwykle silnym i skutecznym działaniem, który przy tym jest bezpieczny dla zdrowia.

Potency Żel dedykowany jest przede wszystkim mężczyznom, którzy starają się o:
- wzmocnienie oraz znaczące wydłużenie erekcji,
- poprawę ukrwienia narządów płciowych (które nie są obojętne na jakość uzyskiwanej erekcji),
- poprawę jakości życia seksualnego,
- przyspieszenie reakcji organizmu na różnego rodzaju seksualne bodźce,
- przyspieszenie regeneracji organizmu po wysiłku, jakim niewątpliwie dla organizmu jest odbycie aktu płciowego,
- poprawie nawilżenia w czasie stosunku, co ma bardzo duży wpływ na odczuwaną ze zbliżenia przyjemność dla obu stron

- skuteczny produkt rozwiązujący problemy z brakiem wzwodu, obniżającym się popędem seksualnym, czy brakiem ochoty na seksPotency Żel sprawdzi się w przypadku wszystkich tych mężczyzn, którzy z wielu przyczyn nie są zadowoleni z efektu własnej erekcji, co znacząco odbija się na obniżeniu ich komfortu w sferze intymnej.

Aby osiągnąć jak najbardziej optymalne efekty, Potency Żel stosować należy całkowicie w zgodzie z zaleceniami, dotyczącymi użytkowania tego właśnie produktu. Wystarczy naprawdę niewielką ilość żelu rozprowadzić na całej długości członka, bardzo dokładnie przy tym wmasowując substancję w jego powierzchnię, aż do momentu jej całkowitego wchłonięcia.
Żel powinien być używany podczas stosunku lub bezpośrednio przed nim. Z powodzeniem może posłużyć jako jeden z elementów, pobudzającej partnerów gry wstępnej.

Potency Żel został stworzony na bazie wody, dlatego też bez najmniejszych problemów i obaw może być stosowany jako lubrykant, zarówno z prezerwatywami (nie obniżając przy tym ich skuteczności działania), jak i z wszelkiego rodzaju erotycznymi zabawkami, ubarwiającymi intymne pożycie.

Sukces działania Potency Żel opiera się przede wszystkim na odpowiednim doborze składników aktywnych, które w połączeniu ze sobą są w stanie dawać zadowalające i widoczne efekty. Składniki żelu zapewniają stymulację erekcji niemal bezpośrednio po jego aplikacji na męskie przyrodzenie.


W składzie Potency Żel znaleźć można więc drogocenne dla poprawy erekcji składniki, takie jak:
- kofeina, przyczyniająca się przede wszystkim do zmniejszenia uczucia zmęczenia, w szczególności w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego czy psychicznego;
- wyciąg z owoców Paulinia Guarana, które przede wszystkim znane są ze swoich właściwości odświeżających i energetyzujących. Dodatkowo pobudzają układ krwionośny i nerwowy (głównie dzięki obecności w wyciągu dużej ilości składników takich jak kofeina, teofilina czy teobromina);
- miłorząb japoński, przyczyniający się do poprawy ukrwienia wielu narządów ludzkiego ciała, nie tylko tych odpowiedzialnych za udane bądź też nie - życie seksualne. Miłorząb japoński bardzo pozytywnie wpływa również na redukcję zmęczenia zarówno fizycznego, jak i psychicznego;
- chmiel zwyczajny, który w leczeniu problemów w sferze seksualnej wykorzystywany był już od starożytności. Chmiel zwyczajny wykazuje się przede wszystkim właściwościami ujędrniającymi i opóźniającymi procesy starzenia się skóry. Dodatkowo wspiera naturalne procesy odnowy i podziału komórek.

 

 

Jak używać preparatu?

Należy zaaplikować niewielką dawkę na penisa i wetrzeć dokładnie żel na całej jego długości. Poprzez regularne stosowanie możliwe jest uzyskanie jeszcze lepszych efektów. 

 

Wszystkie te drogocenne składniki możesz teraz kupić skondensowane w jednym produkcie, a cena takiej formuły nie jest wysoka. Sprawdź już dzisiaj - Potency Gel jest dostępny w naszym sklepie 24/7.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. . Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2016-08-11 10:47:20 - Lou

Innowacyjny produkt, który pozwala wnieść do sypialni powiew świeżości. Dzięki temu żelowi jest znacznie ciekawiej.