Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

PlayWoman jest suplementem diety w postaci łatwych do połknięcia kapsułek, wpływających między innymi na:
-zwiększenie wrażliwości miejsc intymnych u kobiet,
-poprawę kobiecego libido,
-poprawę ogólnego samopoczucia,
-zmniejszenie zmęczenia oraz poziomu stresu.

Współczesne kobiety mają coraz większe problemy z poziomem libido, co negatywie odbija się na jakości ich pożycia seksualnego. Za taki stan rzeczy odpowiedzialność ponosi wiele czynników, przede wszystkim:
-nadmierny stres,
-stosowanie hormonalnej antykoncepcji,
-stany depresyjne,
-zaburzenia gospodarki hormonalnej organizmu,
-menopauza,
-cukrzyca,
-nowotwory,
-przewlekłe infekcje,
-działania niepożądane przyjmowanych leków (dlatego zawsze należy zapoznać się z ulotką, jaka dołączona jest do opakowania zażywanych przez nas medykamentów).

W przeważającej ilości przypadków okazuje się, że za spadek libido, a tym samym brak zainteresowania seksualną sferą życia - odpowiedzialny jest nadmierny stres (który dodatkowo sprzyja pojawieniu się wielu innych schorzeń).

PlayWoman kapsułki - przeznaczone są dla wszystkich tych kobiet, które podejmują starania o naprawę własnego libido, a tym samym poprawę jakości i komfortu życia seksualnego. Skład suplementu został bardzo starannie opracowany o najlepiej wyselekcjonowane, naturalne i skuteczne składniki. Odpowiednie składniki zostały bardzo mocno skoncentrowane po to, by poprawić ukrwienie narządów intymnych przy jednoczesnym wsparciu sprawności seksualnej oraz ochoty podjęcia miłosnych igraszek.

Główne składniki, będące filarami składu PlayWoman kapsułki to:
-L-arginina, odpowiedzialna przede wszystkim za poprawę krążenia wszystkich tych naczyń, które usytuowane są możliwie jak najbliżej miednicy,
-czarny owies, znany od wieku ze swoich właściwości wzmagających popęd płciowy,
-buzdyganek naziemny, choć to roślina bardzo niepozorna, kryje w sobie wielką moc, bowiem szczególnie w chińskiej i indyjskiej medycynie od ponad 4000 lat wykorzystywana jest jako silny afrodyzjak,
-America Ginseng dobrze wpływa na kondycję mózgu, co z kolei pozwala na bardziej świadome panowanie nad własnym libido,
-sarsaparilla, czyli roślina charakteryzująca się przede wszystkim właściwościami przeciwgorączkowymi, antyseptycznymi oraz  przeciwzapalnymi.

Standardowe opakowanie PlayWoman zawiera 60 kapsułek.

Zalecana dawka to jedna kapsułka, dwukrotnie przyjęta w ciągu dnia, popita obficie wodą.

Dla utrzymania optymalnego efektu oraz zapobiegania wystąpienia działań niepożądanych nie zaleca się przyjmowania więcej niż 2 kapsułek suplementu w ciągu jednego dnia.

Warto jako dodatek do kapsułek zastosować również żel PlayWoman - bezpośrednio na łechtaczkę, wówczas oczekiwane efekty pojawią się niezwykle szybko.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.