Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

PlayWoman jest suplementem diety w postaci łatwych do połknięcia kapsułek, wpływających między innymi na:
-zwiększenie wrażliwości miejsc intymnych u kobiet,
-poprawę kobiecego libido,
-poprawę ogólnego samopoczucia,
-zmniejszenie zmęczenia oraz poziomu stresu.

Współczesne kobiety mają coraz większe problemy z poziomem libido, co negatywie odbija się na jakości ich pożycia seksualnego. Za taki stan rzeczy odpowiedzialność ponosi wiele czynników, przede wszystkim:
-nadmierny stres,
-stosowanie hormonalnej antykoncepcji,
-stany depresyjne,
-zaburzenia gospodarki hormonalnej organizmu,
-menopauza,
-cukrzyca,
-nowotwory,
-przewlekłe infekcje,
-działania niepożądane przyjmowanych leków (dlatego zawsze należy zapoznać się z ulotką, jaka dołączona jest do opakowania zażywanych przez nas medykamentów).

W przeważającej ilości przypadków okazuje się, że za spadek libido, a tym samym brak zainteresowania seksualną sferą życia - odpowiedzialny jest nadmierny stres (który dodatkowo sprzyja pojawieniu się wielu innych schorzeń).

PlayWoman kapsułki - przeznaczone są dla wszystkich tych kobiet, które podejmują starania o naprawę własnego libido, a tym samym poprawę jakości i komfortu życia seksualnego. Skład suplementu został bardzo starannie opracowany o najlepiej wyselekcjonowane, naturalne i skuteczne składniki. Odpowiednie składniki zostały bardzo mocno skoncentrowane po to, by poprawić ukrwienie narządów intymnych przy jednoczesnym wsparciu sprawności seksualnej oraz ochoty podjęcia miłosnych igraszek. Pamiętaj, że kupując PlayWomen w naszym sklepie nie nabywasz "viagry bez recepty", a skuteczny, bezpieczny i tani suplement diety, który zwiększa libido u kobiet.

Główne składniki, będące filarami składu PlayWoman kapsułki to:
-L-arginina, odpowiedzialna przede wszystkim za poprawę krążenia wszystkich tych naczyń, które usytuowane są możliwie jak najbliżej miednicy,
-czarny owies, znany od wieku ze swoich właściwości wzmagających popęd płciowy,
-buzdyganek naziemny, choć to roślina bardzo niepozorna, kryje w sobie wielką moc, bowiem szczególnie w chińskiej i indyjskiej medycynie od ponad 4000 lat wykorzystywana jest jako silny afrodyzjak,
-America Ginseng dobrze wpływa na kondycję mózgu, co z kolei pozwala na bardziej świadome panowanie nad własnym libido,
-sarsaparilla, czyli roślina charakteryzująca się przede wszystkim właściwościami przeciwgorączkowymi, antyseptycznymi oraz  przeciwzapalnymi.

Standardowe opakowanie PlayWoman zawiera 60 kapsułek.

Zalecana dawka to jedna kapsułka, dwukrotnie przyjęta w ciągu dnia, popita obficie wodą.

Dla utrzymania optymalnego efektu oraz zapobiegania wystąpienia działań niepożądanych nie zaleca się przyjmowania więcej niż 2 kapsułek suplementu w ciągu jednego dnia.

Warto jako dodatek do kapsułek zastosować również żel PlayWoman - bezpośrednio na łechtaczkę, wówczas oczekiwane efekty pojawią się niezwykle szybko. Odszukaj opinie na temat tego produktu, a dowiesz się, że to najskuteczniejsze tabletki na potencję, dostępne przez 24h na dobę w naszym sklepie.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2019-10-23 15:13:27 - Misia75

Musiałam poczekać trochę na efekty i zdążyłam zwątpić, ale teraz jest cudownie! :) również mój mąż jest zadowolony z efektów kuracji, teraz częściej mam na niego ochotę!