Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Lei (PL)

Wasze wieczory we dwoje mogą być jeszcze ciekawsze – kup grę EnjoyLei Kochankowie już teraz!

 

EnjoyLei Kochankowie to bardzo ciekawa gra erotyczna dla par, która nie bez powodu otrzymuje dobre opinie. Produkt składa się z dwóch zestawów kart, które zostały umieszczone w metalowym pudełku. Dzięki temu gra Kochankowie może zostać schowana w sposób dyskretny lub zabrana w romantyczną podróż. Przy tym wszystkim jej zasady są niesamowicie proste!

 

Gra erotyczna Kochankowie – zasady

 

Zestaw składa się z 26 kart DLA NIEGO i 26 kart DLA NIEJ. Zgodnie ze swoją płcią partnerzy na zmianę (raz na tydzień) losują karty i nie pokazują ich sobie. Dzięki temu grę urozmaica nutka tajemnicy! Na owych kartach znajdują się wypisane zadania różnego rodzaju, na których wykonanie gracz ma tydzień czasu. Wyjątkową cechą tego produktu jest fakt, że może pozytywnie wpłynąć nie tylko na sferę seksualną, ale też uczuciową (można bowiem natknąć się na zadania wymagające częstego wyznawania miłości itd.).

 

52 karty wykorzystywane raz w tygodniu dają możliwość całorocznej zabawy! Z tego powodu gra Kochankowie cieszy się sporym uznaniem wśród par, które od wielu lat żyją ze sobą i szukają ciekawego urozmaicenia.

 

Stosując ten produkt możesz mieć pewność, że czeka na Ciebie pasjonujący sex. Gry dla par tego rodzaju niesamowicie rozpalają zmysły i pobudzają do działania. Nie bez powodu cieszą się taką popularnością.

 

Gra erotyczna EnjoyLei Kochankowie może stać się wyjątkowym rozwiązaniem dla par, do których sypialni wkradła się rutyna. Warto walczyć z tym zjawiskiem, ponieważ spełnienie seksualne pozwala szybko uporać się ze stresem, pożegnać z frustracją, a przy tym wpływa pozytywnie na cały organizm. W przeciwnym wypadku natomiast może dojść do osłabienia się więzi i oziębienia relacji.

 

Nasz sklep zaprasza również do zapoznania się z innymi grami erotycznymi, ale również ciekawymi akcesoriami. W każdym przypadku na klienta czeka wysoka jakość, niska cena i przede wszystkim – świetna zabawa!