Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: strap-on-me

Postaw na swoją przyjemność i podaruj swojej połówce noc nie z tej ziemi. To możliwe dzięki Strap-on-me Silicone Bendable Strap-on Flesh L – kup już teraz!

 

Strap-on-me Silicone Bendable Strap-on Flesh L to bardzo dobrze wykonane dildo w stylu strap-on. Oznacza to, że zabawka umożliwia penetrowanie swojej drugiej połówki. Opinie kobiet homoseksualnych z całego świata często wskazują na ten produkt, ponieważ korzystanie z niego jest bardzo przyjemne dla obojga partnerek. Dlaczego? Dzieje się tak ze względu na jajowatą część, którą należy umieścić w pochwie, przez co posłuży niczym uchwyt. Specjalny kształt zabawki sprawia, że kochanka z „ubranym” strap-onem będzie mogła cieszyć się pieszczotami wnętrza pochwy oraz łechtaczki! Strap-on-me Silicone Bendable Strap-on Flesh L wykonano z silikonu medycznego bez ftalanów, dlatego korzystanie z produktu jest bezpieczne i przyjemne!

 

Zatroszcz się o odpowiednie nawilżenie, dlatego kup lubrykant na bazie wody. Inne tego rodzaju specyfiki zniszczą silikonową strukturę zabawki. Nasz sklep szczególnie poleca AquaGlide for Love. Cena preparatu jest niska, ale jego jakość jest na najwyższym poziomie!

 

Stosowanie tego rodzaju produktów znacznie urozmaica zabawy erotyczne zarówno kobiet homoseksualnych, jak i heteroseksualnych par otwartych na nowe doznania.

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

średnica: 3,7 cm

długość: 25 cm