Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Strap&Bound

Twoja sypialnia już nigdy nie będzie taka sama, dlatego już teraz kup STRAP and BOUND, a na pewno nie pożałujesz!

 

STRAP and BOUND to wysokiej jakości uprząż typu strap-on wykonana z największą precyzją. Czym jest strap-on? Najczęściej określenie to nazywa zestaw pasów ubieranych w wysokości pasa, posiadających od frontu okrąg, który służy do zamontowania np. dildo. Z tego powodu pozwala kobiecie spenetrować inną kobietę lub mężczyznę. Uprząż STRAP and BOUND jest najczęściej polecana dla użytkowników dild marki FUN FACTORY, ponieważ te są odpowiednie względem swojego rozmiaru. Ta uprząż została stworzona z denimu, czyli przyjemnego w dotyku materiału w kolorze czarnym i czerwonym, co znacznie rozpala zmysły.

 

Mimo że STRAP and BOUND poleca się do użytku wraz z dildami FUN FACTORY, to w zasadzie każdy podobny gadżet będzie odpowiedni, jeżeli spełni pewne warunki. Mianowicie, jego średnica nie może przekraczać 4,5 cm, a do tego musi posiadać szeroką podstawę (lub być dildem podwójnym), która zapewni stabilność podczas zabawy.

 

Korzystanie z STRAP and BOUND jest w pełni komfortowe, ponieważ istnieje możliwość regulacji pasów. Dzięki temu w uprząż ubierze się każdy człowiek o rozmiarze europejskim od 34 do 44. Produkt ten można później wyprać, a następnie prasować za pomocą żelazka.

 

Korzystanie z tego rodzaju zabawek jest niezwykle przyjemne, a do tego daje możliwość poszerzania swoich seksualnych horyzontów. Uprząż jest wskazana zarówno dla kobiet homoseksualnych, jak i otwartych na nowe doznania par heteroseksualnych. Opinie kochanków z całego świata sugerują, że gadżety erotyczne to najlepszy sposób na zabicie rutyny w sypialni! Z tego powodu warto przekonać się samodzielnie i kupić STRAP and BOUND. Cena jest w pełni adekwatna do jakości, dlatego nasz sklep serdecznie poleca.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny, czerwony

materiał: denim

szerokość obręczy: pozwala na umieszczenie dilda o średnicy do 4,5 cm

rozmiar: europejski 34-44 (możliwość regulacji)