Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: big teaze toys

Doskonały pomysł na prezent dla wyjątkowej osoby – kup Big Teaze Toys Bath Bomb Surprise Rose!

 

Big Teaze Toys Bath Bomb Surprise Rose to bardzo ciekawy produkt, który nieprzypadkowo otrzymuje tak pozytywne opinie. Jest to bowiem różana kula do kąpieli. Tego rodzaju produkty są doceniane na całym świecie, ponieważ doskonale wspomagają relaks i pozwalają oderwać się na chwile od rzeczywistości, podarować sobie wrażenia rodem z prawdziwego SPA. Różany zapach opisywanego produktu jest wyjątkowo subtelny, a sól jest naturalna, odżywcza.

 

Ta różana kula do kąpieli może w wyjątkowy sposób uatrakcyjnić zwyczajne chwile w wannie. Kiedy wrzuci się ją do wody, to zacznie szybko musować, co nie tylko wydziela piękny zapach, ale też efektownie wygląda. Składniki zawarte w takowych produktach odmładzają skórę za sprawą enzymów. Co więcej, Big Teaze Toys Bath Bomb Surprise Rose to doskonały wybór, jeśli chcesz zapewnić sobie i swojej drugiej połówce ciekawą grę wstępną w wannie. Przy tym wszystkim nie można zapominać, że Big Teaze Toys Bath Bomb Surprise Rose to produkt z niespodzianką!

 

Big Teaze Toys Bath Bomb Surprise Rose to różana kula do kąpieli z masażerem, a mówiąc dokładniej, malutkim wibratorem, który na pewno urozmaici zwyczajny masaż dodatkowymi wibracjami. Gadżet jest ukryty w kuli!

 

Sklep Świat Doznań serdecznie zaprasza do zakupów! Jeśli chcesz, w naszej ofercie znajdziesz niesamowite produkty – między innymi bieliznę, ciekawe akcesoria erotyczne, a nawet sprawdzone suplementy, które mogą poprawić Twoją kondycję seksualną!