Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Sprzedanych w ciągu 30 dni: 3
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: big teaze toys

Lawendowa kula do kąpieli z masażerem kosmetyk czy zabawka erotyczna?

Wybierając kulę do kąpieli z masażerem w środku, nie musisz się ograniczać. Poprzez zakup jednego produktu zapewniasz sobie zarazem wysoką jakość kosmetyku, a także zabawkę erotyczną w postaci masażera.  Jeśli w Twoje życie wkradła się nuda bądź rutyna, to lawendowa kula do kąpieli z masażerem zdecydowanie to zmieni na lepsze.

 

Dlaczego lawenda?

Kula do kąpieli z niespodzianką w środku wypełniona jest olejkami o zapachu lawendy. Zastanawiasz się, dlaczego właśnie lawenda? Otóż zapach lawendy pomaga rozluźnić się po ciężkim dniu, a przede wszystkim pozwala lepiej się zrelaksować podczas ciepłej i długiej kąpieli.

 

Jak działa kula do kąpieli z niespodzianką w  środku?

Zażywając ciepłej kąpieli, należy umieścić kulę do kąpieli w wannie. Delektując się solami zawartymi w kuli do kąpieli, które idealnie wpływają na kondycję naszej skóry oraz niesamowitym zapachem lawendy, dochodzi do rozpuszczenia się jej. Kiedy już kula w całości zniknie, można przejść do zabawy niespodzianką zawartą w środku kuli do kąpieli, czyli w tym przypadku masażerem zapewniającym niezapomniane chwile.

 

Masażer niespodzianka.

Masażer znajdujący się w środku kuli do kąpieli jest wyjątkowo przyjemny dla użytkowników. Ta wyjątkowa niespodzianka zapewnia delikatne, czułe, a zarazem rozkoszne wibracje gwarantujące zadowolenie oraz satysfakcje płynące z masażu. Sposób użycia masażera zależy tylko od Ciebie i Twojej fantazji.

 

Czy warto zakupić kulę do kąpieli z masażerem?

Jeśli uwielbiasz długie, relaksujące kąpiele zakończone rozkosznym i bardzo przyjemnym masażem to inwestycja w lawendową kulę do kąpieli z masażerem jest na pewno trafnym wyborem dla Ciebie. Kula do kąpieli z niespodzianką w środku jest stosunkowo tanim gadżetem, który można wykorzystać do erotycznych zabaw, co powoduje, że wielu użytkowników często nabywa ten produkt poprzez oferty online oraz poleca je innym osobom. Produkt ten można również wykorzystać do gry wstępnej. Wszystko zależy tylko od Twoich upodobań.

 

Skład:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Sulfate, Glycerin, Fragrance.