Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: VALAVANI s.r.o.

Olejek do masażu ciała Magentifico – sklep

 

Znajdujący się w naszej bogatej ofercie olejek do masażu Magnetifico jest produktem szczególnym przede wszystkim ze względu na swój niesamowity skład. Został stworzony z 5 różnych olejków: migdałowego, owsianego, oliwkowego, słonecznikowego oraz z pestek melona Kalahari, które sprawiają, że skóra zostaje dogłębnie nawilżona, a olejek nie pozostawia tłustych plam. Dodatkowo zawartość wielu substancji odżywczych znacząco poprawia stan skóry. 

 

Wykorzystując olejek do masażu erotycznego, możliwe będzie zapewnienie cudownej gry wstępnej, która sprawi, że atmosfera będzie podgrzana do granic możliwości. Aromat drzewa sandałowego w olejku dodatkowo sprawi, że w pomieszczeniu roztoczy się piękna i relaksująca woń, a ciało masowanej osoby będzie pięknie pachnieć.

 

Olejek do masażu pobudzający zmysły – Cena i opinie

 

Olejek do masażu Magnetifico możesz zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie w naszym sklepie. Użytkownicy wystawiający opinie o Magnetifico zwracają szczególną uwagę na wysoką jakość i przyjazność dla wegan. Kup olejek do masażu Magnetifico i zobacz, jak cudowny może być masaż!

 

Masaż to doskonały sposób nie tylko na relaks, ale również na wprowadzenie unikalnej atmosfery w swoim związku i rozgrzanie zmysłów. Nie będzie jednak w pełni udany, jeżeli nie dobierzesz do niego odpowiedniego olejku do masażu erotycznego. Wśród szerokiej oferty tego typu produktów szczególnie wyróżnia się olejek do masażu ciała Magnetifico, który sprawi, że masaż stanie się zupełnie innym doświadczeniem.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.