Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: b swish (us)

Estetyczny design, duża moc i niewielki rozmiar to początek długiej listy zalet, które oferuje wyjątkowy mini wibrator B Swish - bmine Classic!

 

Wibratory to wyjątkowe urządzenia, które coraz więcej kobiet decyduje się mieć. Powoli kończy się określanie masturbacji jako tabu. W końcu każdy powinien mieć prawo do przyjemności! Mini-wibrator będzie dobrym wyborem na początek, ale nie tylko, ponieważ bardziej doświadczone panie także odniosą satysfakcję po zakupie takiego urządzenia. Jeżeli potrzebujesz zabawki małej i poręcznej – B Swish - bmine Classic przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania!

 

Maksymalna dyskrecja i moc może iść w parze!

 

Małe wibratory cieszą się popularnością wśród kobiet, które dużo podróżują. Niewielkie rozmiary takiego urządzenia ułatwiają jego transport. B Swish - bmine Classic nie jest większy od szminki, dlatego nikt nie zauważy niczego dziwnego w Twojej torebce. Nie daj się zwieść, ponieważ ten gadżet erotyczny w pełni Cię zaspokoi. Jego potężny silniczek można regulować na pięciu poziomach, przez co z pewnością dostosujesz działanie wibratora według swoich osobistych preferencji. Specjaliści marki B Swish od dziesięciu lat dostarczają na rynek wysokiej jakości zabawki erotyczne, dlatego wybierając ich produkt masz gwarancję satysfakcji! Zgrabny profil urządzenia pozwoli Ci precyzyjnie stymulować łechtaczkę, jednak nie ma co się ograniczać. Możesz pieścić dowolną część swojego ciała, np. sutki. B Swish - bmine Classic jest także wodoodporny, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś ze zwykłej kąpieli uczyniła pasjonujące przeżycie erotyczne! Nieważne, gdzie się znajdujesz – w pracy, w sypialni, na łonie natury, podczas podróży etc. – ten gadżet wibrujący Cię nie zawiedzie! Przygotuj się na cudowne przeżycia. Twoja masturbacja wejdzie na nowy poziom. Poza tym, że jest korzystna dla zdrowia i redukuje stres, to pozwoli Ci jeszcze lepiej odkryć swoje ciało, co bezpośrednio przełoży się na jeszcze bardziej satysfakcjonujący seks. B Swish - bmine Classic urozmaici także grę wstępną z Twoim partnerem. Fantazjujcie, eksperymentujcie, bawcie się! Dzięki temu wibratorowi otwierają się przed Wami nowe, fascynujące możliwości.

 

Ten wibrator różni się nieco od innych gadżetów tego typu, ponieważ nie wykonano go z silikonu medycznego ani plastiku ABS, ale z poliuretanu. Do zasilenia tej zabawki potrzebujesz baterii LR1, która zapewni Ci godziny nieziemskiej rozkoszy. Możesz zacząć używać urządzenie zaraz po wyjęciu go z pudełka, ponieważ producent do zestawu dołączył jedną baterię.

 

Pamiętaj o higienie! B Swish - bmine Classic jest wodoodporny, dlatego możesz umyć go pod bieżącą wodą z użyciem mydła antybakteryjnego. Należy robić to przed i po zabawie. Jeszcze lepiej sprawdzi się dobry środek do czyszczenia gadżetów erotycznych. Chcesz czuć się jeszcze lepiej podczas stosowania B Swish - bmine Classic? Nawilżenie jest kluczowe, dlatego zaopatrz się w dobry lubrykant. Poliuretanowa budowa urządzenia pozwala na użycie każdego nawilżacza, jednak warto zakupić żel intymny na bazie wody, ponieważ można go bezpiecznie używać z innymi zabawkami.

 

Specyfikacja urządzenia:

kolor: fioletowy

funkcje: 5 programów wibrowania

materiał: poliuretan bez ftalanów

długość: 8,7 cm

średnica: 2,0 cm

zasilanie: 1 x bateria LR1

wodoodporność: pełna

zawartość opakowania: wibrator B Swish - bmine Classic, instrukcja obsługi, bateria LR1.