Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: rianne s. (dk)

Damska torebka od zawsze kojarzy się wszystkim z bardzo dużą ilością przeróżnych rzeczy, dodatków, jak i sprzętów. Zapewne nikt tego nigdy nie skatalogował i niech tak już zostanie. To jest takie magiczne i tajemnicze miejsce, które każda Kobieta traktuje jako coś osobistego. A skoro osobistego, to może warto, by znalazło się tam coś bardzo intymnego i osobistego...

 

Wibrator, bo to o nim jest mowa w kontekście umiejscowienia w damskiej torebce, byłby jej takim naturalnym mieszkańcem, ale oczywiście nie każdy i nie zawsze. Świat wibratorów, podobnie jak i wszelkich innych towarów, dotykają przeróżne mody i trendy. Dostępne są więc na rynku modele fantazyjne, z ogromnymi możliwościami technicznymi, rozbudowane o przeróżne dodatki i gadżety, jak i proste, wręcz podręczne i kieszonkowe. I taki właśnie podręczny i kieszonkowy wibrator miałby świetne miejsce w damskiej torebce.

 

Model Classique Vibe, bo o nim mowa, renomowanej firmy Rianne S. to niewielki, prosty model wibratora erotycznego, ale jednocześnie z wieloma możliwościami, będzie idealnym uzupełnieniem wyposażenia damskiej torebki. Cechuje go ponadczasowa klasyka, jest w niecodziennym, a jednocześnie bardzo pociągającym czarnym kolorze. Właśnie po to, by zapewnić jego użytkowniczce niecodzienne doznania i przyjemności. Kup teraz i zacznij zabawę! Opinie użytkowniczek nieprzypadkowo są tak pozytywne.

 

Wibrator dla kobiet jest niewielkich, wręcz kieszonkowych rozmiarów:

- długość - 12 cm

- szerokość - 2 cm

Rozmiary te są wprost kompatybilne z jego przeznaczeniem. Otóż został on stworzony przede wszystkim po to, by pobudzać i masować łechtaczkę i wejście do pochwy. To jest jego zadanie i wywiązuje się z niego perfekcyjnie. A małe rozmiary powodują, iż możesz zawsze go mieć pod ręką...

 

Materiałem, z którego stworzono tego czarnego przyjemniaczka, jest silikon medyczny bez dodatku ftalanów. Dzięki temu, jest on bardzo przyjemny w dotyku i doskonale współpracuje z wszelkimi środkami nawilżającymi na bazie wody. Zdecydowanie zachęcamy do jego używania wraz z nawilżeniem, gdyż wówczas doznania i przyjemności będą po prostu niebotyczne.

 

By spełnić swą rolę małego, podręcznego urządzonka w damskiej torebce, jego źródłem zasilania są dwie baterie AA, gwarantujące jego długą żywotność (baterie nie są częścią zestawu). Taki wybór źródła zasilania jest niezwykle praktyczny, gdyż nasz wibrator będzie zawsze pod ręką, gotowy do działania.

 

Aby z kolei sprostać wymaganiom odnośnie poziomów przyjemności Tobie odpowiadających, model ten został wyposażony w aż 7 różnych trybów pracy. Skutkiem tego będzie na pewno idealne dopasowanie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Niezależnie od potrzeby chwili, od nastroju, znajdziesz odpowiedni dla siebie tryb pracy wibratora.

 

Niesamowicie praktycznym dodatkiem do tego wibratora jest eleganckie etui, które właśnie w damskiej torebce będzie się wręcz perfekcyjnie prezentować. Dzięki niemu wibrator będzie zawsze przy Tobie i kiedy tylko zapragniesz, będzie on gotowy do sprawienia Ci przyjemności. Pomyśl, jak sympatycznie jest wiedzieć, iż taki mały, czarny przyjemniaczek jest zawsze z Tobą i dla Ciebie...

 

Nasz sklep serdecznie poleca. Niska cena i najwyższa jakość!

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów

kolor: czarny

długość: 12 cm

średnica: 2 cm

zasilanie: 2 x bateria AA (baterie nie są załączone do zestawu)

funkcje: 7 różnych trybów pracy

Wibrator

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  12

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  7

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  2

 • Zasilanie: 

  2 x bateria AA