Wczytuję dane...

Wibrator króliczek

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Na rynku dostępnych jest wiele wibratorów erotycznych. Kobiety bardzo chętnie wybierają modele z króliczkiem. Jest to bowiem produkt, który gwarantuje otrzymanie zarówno orgazmu pochwowego jaki i łechtaczkowego, nawet za jednym razem! Różnorodność produktów pozwala wybrać adekwatny do własnych preferencji wibrator dla kobiet, w odpowiednim kolorze i rozmiarze.

   

  Wibrator króliczek na dużym ekranie

   

  Ten rodzaj wibratora dla kobiet został pokazany szerszej publiczności w serialu "Seks w wielkim mieście". Jedna z bohaterek używała wówczas wibratora Marc Dorcel Orgasmic Rabbit. To wtedy produkt ten pojawił się w świadomości kobiet jako najlepszy wibrator. Większość Pań nie wiedząc jaki wibrator wybrać, decydowała się więc na kupno innowacyjnego króliczka. Dziś opinie zadowolonych użytkowniczek mówią same za siebie. W internecie na temat tych zabawek można przeczytać same pozytywne komentarze, które podkreślają wysoką jakość produktów, funkcjonalność i przede wszystkim niebywałą skuteczność.

   

  Masturbacja wibratorem

   

  Wibrator króliczek to nie tylko zabawka popularna, ale przede wszystkim skuteczna. Jeśli więc marzysz o osiągnięciu orgazmu za sprawą dotarcia do punktu G oraz dzięki stymulacji łechtaczki - kup niesamowitego króliczka. Kwestia samozaspokojenia stanie się jeszcze bardziej dostępna i wejdzie na zdecydowanie wyższy poziom. Ten produkt to także idealny pomysł na prezent. Zatem wszyscy mężczyźni, którzy zastanawiają się, jaki wibrator dla kobiet kupić swej drugiej połówce, powinni postawić na model z króliczkiem. Taki gadżet świetnie sprawdzi się w każdej sypialni. Doznania mogą być jeszcze bardziej intensywne za sprawą użycia dobrej jakości lubrykanta na bazie wody. Odpowiednie nawilżenie pozwoli bowiem odczuwać jeszcze większą przyjemność. Pamiętaj aby podczas zabawy z wibratorem nie używać jednak lubrykantów na bazie silikonu, bowiem może to doprowadzić do zniszczenia struktury zabawki silikonowej.

   

  Różnorodna oferta

   

  Nasz sklep oferuje produkty wysokiej jakości, wykonane z hipoalergicznego, medycznego silikonu, dzięki któremu skóra w intymnych rejonach jest całkowicie bezpieczna. Nasze produkty można wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych. Każda kobieta może odnaleźć najlepszy wibrator stworzony dla własnych potrzeb. Różne grubości i długości wibratorów erotycznych odpowiedzą nawet na najbardziej nieoczywiste i niecodzienne wymagania.

   

  Niektóre z naszych produktów są wodoodporne dzięki czemu możliwa staje się zabawa w wannie lub pod prysznicem. Prawie każdy z naszych wibratorów posiada kilka trybów wibracji, co pozwala ustawiać dowolne tempo i siłę wibracji, a w niektórych przypadkach nawet i rotacji względem aktualnych potrzeb, co pozytywnie wpływa na komfort używania i jakość doznań. Po każdym użyciu należy zadbać o higienę wibratora, najlepiej przy użyciu odpowiednio dobranego środka do czyszczenia. Cena modeli jest jak najbardziej adekwatna do otrzymanej jakości. Nasza oferta, dzięki swej różnorodności, pozwala każdej kobiecie znaleźć produkt dostosowany do własnych potrzeb i możliwości finansowych.