Wczytuję dane...

Lubrykanty Lelo

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Seks to cudowna przygoda w głąb  świata doznań i zmysłów. Co jednak, gdy potrzebujemy dodatkowego nawilżenia naszych stref intymnych, by w pełni cieszyć się jego urokami? Z pomocą przychodzi lubrykant Lelo. Jego doskonała formuła, w skład której wchodzi aloes - działający łagodząco na różne podrażnienia, otarcia, jakie mogą powstać podczas ognistej zabawy. Jego dużym atutem jest również dobroczynne działanie na strefy intymnej partnerów.

 

Lubrykant Lelo dodatkowo działa stymulująco. Zawdzięcza to ekstraktowi z żeń-szenia i wyciągowi z guarany. Składniki te przyczyniają się do lepszego ukrwienia miejsc intymnych, a co za tym idzie - do dłuższego i intensywniejszego odczuwania rozkoszy.

 

Lelo jest bardzo wydajny. Już niewielka jego aplikacja pozwala na długie poczucie „poślizgu” i komfortu. Dzięki swojemu naturalnemu składowi, pozbawionemu parabenów czy gliceryny, nie musimy obawiać się tłustych, trudnych do sprania plam na pościeli. Lubrykant nie zawiera też zapachowych dodatków, więc mamy pewność,że intensywny zapach produktu, nie zagłuszy nam najseksowniejszego z zapachów – zapachu naszego partnera.

 

Dla kogo jest lubrykant Lelo? Dla osób poszukujących nowych doznań w sypialni oraz dla tych, które ze względówmedycznych mają problem z naturalnym nawilżaniem miejsc intymnych. Lelo może się stać również doskonałym towarzyszem samodzielnych zabaw. Możesz bezpiecznie używać go razem z lateksowymi prezerwatywami, bez obawy o ich uszkodzenie.

 

Jego elegancka, czarna butelka zachęca do trzymania na widoku, tak by mieć go pod ręką, gdy tylko najdzie Was ochota na wspólne lub samotne igraszki.

 

Jeśli kochasz seks i poszukujesz produktu, który spełni Twoje wysokie wymagania zapewniając najwyższą jakość, doskonałe nawilżenie, dodatkową stymulację, jednocześnie dbając o komfort miejsc intymnych - Lelo jest dla Ciebie!