Wczytuję dane...

Lubrykanty Fleshlight

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykanty Fleshlight, to sprawdzone, bezpieczne i dostępne w kilku opcjach preparaty dedykowane zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ich kolorowe opakowania, konsystencja oraz wydajność spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zgrabnie zaprojektowane buteleczki zmieszczą się do bagażu podręcznego, ale równie dobrze można je przechowywać w torebce lub w szufladzie szafki nocnej.

 

Producent skupił się na stworzeniu wysokiej jakości produktów, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników na całym świecie. Przystępne ceny oraz bezpieczne dla zdrowia składniki sprawiają, że lubrykanty Fleshlight sprawdzają się w różnych sytuacjach. Pary, które poszukują nowych doznań powinny zwrócić uwagę na produkty o rozgrzewających lub chłodzących właściwościach. Wśród dostępnych preparatów znajdą się także takie, które mają silne właściwości nawilżające oraz antybakteryjne.

 

Lubrykanty tej marki zostały tak wymyślone, by nie tworzyły tłustej powłoki i by były bezpieczne zarówno dla delikatnych miejsc intymnych jak i dla różnego typu zabawek erotycznych. Nawilżacze są na bazie wody, nie powodują podrażnień, alergii ani uczuleń. Każdy z tych produktów zapewnia optymalny poziom nawilżenia i sprawia, że skóra nabiera miękkości i gładkości. Regularne stosowanie lubrykantów sygnowanych tą marką zapewni komfort, ochroni przed bolesnymi otarciami i umożliwi odczuwanie nowych doznań erotycznych.

 

Do najchętniej wybieranych rodzajów śmiało można zaliczyć lubrykant o właściwościach myjących i antybakteryjnych. Używanie tego specyfiku ułatwia czyszczenie wibratorów, masturbatorów i innych akcesoriów erotycznych. Wystarczy odrobina wody i tego środka, a zabawki będą czyste i pozbawione bakterii.

 

Osoby, które uwielbiają testować nowinki erotyczne powinny wypróbować chłodzącej wersji lubrykantu. Daje on niesamowite poczucie świeżości, mrowienia i nawilżenia. Z kolei Ci, którym zależy na dodaniu pikanterii powinni zwrócić uwagę na rozgrzewający lubrykant tej marki. Produkt jest atestowany, stworzony na bazie wody i samych naturalnych składników.