Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 14 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: ODECO

Jajko Odeco 12 programów wibracji

 

 

Niezwykłą przyjemność zapewni Ci niesłychanie skuteczne jajeczko wibrujące marki Odeco OD-1203RE!

  

Szukając odpowiedniego sposobu na zaspokojenie się nie można nie pomyśleć o gadżetach erotycznych, których jedynym zastosowaniem jest przyniesienie przyjemności. Z tego względu musisz wiedzieć, że jajeczko wibrujące będzie Twoim krokiem do skutecznego samozaspokojenia.

  

Za pomocą tego gadżetu wibrującego będziesz w stanie odczuć największą przyjemność. Mocny silniczek wprawi urządzenie w ruch, a ono wprawi w ruch Ciebie. Dzięki Odeco OD-1203RE będziesz mogła skutecznie stymulować swoją łechtaczkę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś umieściła ten wibrator w sobie. Urządzenie posiada 3 poziomy pulsowania, które można dostosować dzięki 4-stopniowej skali intensywności. Możesz sterować urządzeniem według swoich potrzeb za pomocą estetycznego pilota.

  

Odeco OD-1203RE wykonano z wysokiej jakości materiałów – pilot z plastiku ABS, a jajeczko z silikonu klasy medycznej bez dodatku ftalanów. Możesz zapewnić sobie większy komfort podczas wspólnych chwil z Odeco OD-1203RE poprzez zaopatrzenie się w dobry żel nawilżający – koniecznie na bazie wody, ponieważ specyfik na bazie silikonu zniszczy silikonowy gadżet. Pamiętaj, że musisz myć swoje urządzenie po każdym użyciu.

   

Parametry techniczne:

materiał: plastik ABS, silikon klasy medycznej bez ftalanów

waga: 350g

Długość jajeczka: 54mm

szerokość jajeczka: 26mm

funkcje: 3 tryby pulsowania i 4 poziomy natężenia

zasilanie: 2 x bateria AAA

czas pracy: powyżej 2 godzin

wodoodporność jajeczka: pełna

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.