Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Oferowany w naszym sklepu olejek do masażu intymnego charakteryzuje się między innymi tym, że nie posiada żadnego zapachu, a oprócz tego nie pozostawia po sobie żadnych tłustych plam, co ma szczególne znaczenie w przypadku tego typu produktów. Olejek do masażu ciała Intimate Earth Relax został stworzony z myślą o klientach, którzy cenią sobie naturalne składniki. W związku z tym jest w pełni bezpieczny i składa się wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego. Cena prezentowanego produkty prezentuje się niezwykle przystępnie, a opinie o nim są niezwykle pozytywne. Nie czekaj i kup olejek do masażu Intimate Earth Relax!

 

Olejek do masażu Intimate Earth Relax - sklep

 

Masaż jest doskonałym sposobem na wprowadzenie romantycznej atmosfery do sypialni, a dodatkowo pozwala całkowicie się rozluźnić. Olejek do masażu ciała Intimate Earth Relax ma właściwości niwelujące napięcie mięśni, nawilżające skórę, a także relaksujące. Produkt ten można z powodzeniem wykorzystać jako olejek do masażu intymnego.

 

Pojemność: 120 ml

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.