Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Dostępny w ofercie naszego sklepu olejek do masażu Intimate Earth zachwyca pięknym zapachem świeżej pomarańczy połączonej z dzikim imbirem. Produkt ten powstał z wysokiej jakości naturalnych składników, które zapewniają bezpieczeństwo dla skóry. Olejek do masażu erotycznego Intimate Earth nie pozostawia tłustych plam i gładko rozprowadza się na skórze*.

 

Cena olejku do masażu Intimate Earth jest bardzo atrakcyjna oraz przystępna. Klienci wyrażają bardzo pozytywne opinie o oferowanym produkcie, doceniając jego skład, a także łatwość stosowania. Dlatego nie zwlekaj i kup olejek do masażu erotycznego Intimate Earth, który wprowadzi romantyczny nastrój w sypialni.

 

Olejek do masażu Intimate Earth Energize - zmysłowość zamknięta w butelce

 

Masaż jest od dawna znaną formą nie tylko relaksu, ale również ciekawym sposobem na urozmaicenie życia w swojej sypialni. Jednak, aby mógł być jak najprzyjemniejszy, niezbędny będzie do niego odpowiedni produkt. Jednym z najlepszych jest olejek do masażu profesjonalnego Intimate Earth.

Pojemność: 120 ml

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta