Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Twenty One Massage and Intimate Gel to wysokiej jakości żel silikonowy, przeznaczony do masażu tradycyjnego oraz masażu sfer intymnych.

Najczęściej poleca się stosowanie go wraz z wibrujących kryształem Diamond Twenty One.

Użycie już naprawdę niewielkiej ilości żelu silikonowego do nawilżenia zabawki erotycznej lub konkretnego miejsca intymnego wzmacnia znacznie odczucie przyjemności. To doskonały sojusznik podczas gry wstępnej, którą może być na przykład zmysłowy masaż jako rozgrzewka przed bardziej pochłaniającym zajęciem.

Twenty One Massage and Intimate Gel to produkt stworzony, aby wzmacniać przyjemność. Dlatego właśnie został stworzony z naturalnych składników i aromatów, które są w 100% bezpieczne dla równowagi skóry i zdrowia.

Preparat do masażu erotycznego nie zawiera parabenów, ani olejków mineralnych.

Prezentowany żel intymny doskonale sprawdza się również w użyciu pod wodą. Stosowanie go na pewno wzmocni doznania obojga partnerów.

Dzięki stosowaniu Twenty One Massage and Intimate Gel oddasz się miłości i pasji, a także wkroczysz w świat nieprawdopodobnych doznań. Żel doskonale nawilża i dba o strefę intymną każdej kobiety. Daje długotrwałe nawilżenie oraz dba o delikatną skórę. Wystarczy już niewielka ilość żelu, by uzyskać efekt odpowiedniego nawilżenia.

Jest to produkt marki Bijoux Indiscrets, która jest pionierem w produkcji kosmetyków erotycznych, żeli intymnych, zabawek oraz gadżetów erotycznych. Obecnie jest to firma uznawana za lidera w branży. Jej głównym celem jest stworzenie szerokiej gamy produktów erotycznych, które wzmocnią pozycję kobiet, rozbudzą pasję i stworzą niezapomniane chwile przyjemności.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.