Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Mężczyźni, którym z różnych przyczyn bardzo zależy na znaczącej poprawie jakości, produkowanej przez narządy rodne spermy, sięgnąć powinni po suplement diety Cum Plus Strong 60 kapsułek.

Dzięki suplementacji diety tym właśnie środkiem, możliwe jest:

_poprawa jakości nasienia
- wzmocnienie siły wytrysku,
- widoczne wspomaganie seksualnej witalności,
- pobudzenie procesu spermatogenezy (czyli prościej mówiąc tworzenia się spermy),
- polepszenie przyjemności płynącej z miłosnych uniesień,
- wzmocnienie i utrzymanie erekcji przez znacznie dłuższy okres czasu,
- poprawa smaku nasienia.

Jak poprawić nasienie u mężczyzny? To pytanie już nigdy więcej nie pozostanie bez odpowiedzi. Niestety, w dalszym ciągu zbyt mało mężczyzn pamięta o tym, że zarówno smak, jak i konsystencja, czy  też zapach spermy, odzwierciedlają kondycję oraz zdrowie całego organizmu. Jakość spermy w dużej mierze uzależniona jest od odpowiednio zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Wszystkim tym mężczyznom, którzy nie chcą zrezygnować z dotychczas prowadzonego trybu życia, ale zależy im na poprawie jakości spermy, dedykowany jest suplement diety Cum Plus Strong.

Na sukces działania suplementu diety Cum Plus Strong z całą pewnością największy wpływ ma odpowiedni dobór składników, tworzących suplement diety oraz ich proporcje. Zauważ, że pomimo tak dużej ilości silnie skondensowanych składników aktywnych cena w dalszym ciągu pozostaje konkurencyjna.

Oto trzy składniki, które mają zdecydowanie największy wpływ na efektywność działania suplementu diety Cum Plus Strong:

1. Maca Root, czyli roślina pozwalająca na utrzymanie równowagi w organizmie, przede wszystkim dzięki skutecznej regulacji poziomu hormonów oraz enzymów. Maca przede wszystkim dostarcza organizmowi odpowiednią dawkę dobrze przyswajalnego białka, dlatego też suplementy zawierające ten składnik będą idealne dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a ich organizm jest zmuszany do intensywnego wysiłku zarówno umysłowego i fizycznego. Co ważne, maca zawiera zdecydowaną większość składników, odpowiedzialnych za płodność oraz efektywne życie seksualne.

2. L-arginina to składnik, odpowiedzialny przede wszystkim za poprawę krążenia w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy,  dzięki czemu wzmacniana jest erekcja, a wszelkie erotyczne doznania odczuwane są znacznie intensywniej.

3. Buzdyganek jest rośliną znaną w szczególności w medycynie chińskiej oraz indyjskiej, bowiem to tam, już od tysięcy lat roślina ta uznawana jest za niezwykle silny afrodyzjak. Wyciąg z buzdyganka ma silnie pobudzające działanie, nic więc dziwnego, że znalazł swoje miejsce w suplemencie diety, poprawiającym jakość spermy. Dodatkowo buzdyganek wpływa na utrzymanie w organizmie odpowiedniej dawki testosteronu, co również nie pozostaje obojętne dla jakości życia seksualnego.

Najbardziej optymalne efekty można uzyskać przy regularnej suplementacji, zgodnie z zaleceniem producenta. W przypadku Cum Plus Strong należy przyjmować 1 kapsułkę dwa razy dziennie i popić niewielką ilością wody. W celu uzyskania większej ilości informacji, zadzwoń do naszego sklepu. Postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i pomożemy w zakupie.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.