Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

BigErection to odpowiedź na odwieczne pytanie jak poprawić libido u mężczyzny? Kupując ten żel możesz przekonać się sam.

 

BigErection 150 ml to produkt stworzony dla wszystkich tych mężczyzn, którym zależy na:
- znacznej poprawie swojego życia seksualnego,
- usatysfakcjonowaniu partnerki w każdym zbliżeniu,
- pozyskaniu znacznie dłuższej i przede wszystkim mocniejszej erekcji,
- osiąganiu wielu orgazmów w stosunkowo krótkim czasie,
- możliwości częstszych zbliżeń niż dotychczas,
- uzyskaniu możliwie jak największej kontroli nad erekcją,
- pozyskaniu dużej dawki seksualnej energii.

 

Jeśli Twoja erekcja jest niesatysfakcjonująca, boisz się, że grozi Ci impotencja, Twój wzwód po prostu mógłby być solidniejszy, to chyba mamy dla Ciebie rozwiązanie, a jego cena nie jest wysoka.

 

Stosowanie żelu BigErection jest niezwykle proste. Aby korzystanie z preparatu przyniosło oczekiwane rezultaty, wystarczy niewielką jego ilość wsmarować bardzo dokładnie w penisa przynajmniej raz dziennie, w miarę możliwości o stałej porze.

Lepsze i szybsze efekty działania można uzyskać, stosując go 2 - 3 razy dziennie. Przy regularnym stosowaniu rezultaty mogą okazać się jeszcze lepsze. 

Preparat, dzięki zawartości substancji nawilżających, sprawdza się doskonale w roli lubrykantu, chroniącego przed otarciami oraz regenerującego uszkodzone tkanki. Stosowanie doraźne, na 30min przed planowanym stosunkiem, może przynieść efekt w postaci szybkiej poprawy erekcji.

BigErection idealnie sprawdzi się również jako środek zapobiegający niezbyt przyjemnym i powodującym dyskomfort otarciom, które bardzo często powstać mogą w wyniku wykonywania ćwiczeń, przeznaczonych do polepszania efektów męskiej erekcji.

Produkt został wyposażony w niezwykle wygodną buteleczkę z dozownikiem. Jego odpowiednie dawkowanie nie przysparza nawet najmniejszych trudności.

Składniki BigErection zostały względem siebie niezwykle starannie dobrane tak, aby stworzony na ich bazie żel był nie tylko skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny w stosowaniu.

BigErection może z powodzeniem być stosowany z prezerwatywami (w żaden sposób nie zagrażając przy tym ich strukturze i pewności ich działania), jak i wszelkiego rodzaju zabawkami erotycznymi, urozmaicającymi pożycie seksualne. Na przyjemność stosowania żelu również dość znaczący wpływ ma jego niezwykle przyjemny i zmysłowy zapach.

Jednym ze składników, na których opiera się skład BigErection jest znany i ceniony już od przeszło 4000 lat żeń szeń. Wówczas już wiedziano, że korzeń tej właśnie rośliny doskonale wpływa przede wszystkim na:
- znaczące zwiększenie seksualnej sprawności,
- zwiększenie sił witalnych całego organizmu,
- seksualne pobudzenie,
- zwiększenie siły fizycznej organizmu (która między innymi wpływa na długość oraz jakość stosunków seksualnych),
- zmniejszenie uczucia zmęczenia,
- zwiększenie odporności organizmu.

Poza żeń szeniem, dość znaczącą rolę w składzie BigErection odgrywa również guarana, której to przypisuje się przede wszystkim właściwości pobudzające, stymulujące, antyoksydacyjne oraz przeciwbakteryjne.

Być może niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale to właśnie guarana wykazuje się największą zdolnością do syntezy kofeiny. Mówi się, że zawierać może nawet czterokrotnie więcej kofeiny niż ziarna kawowca.
Ludy tubylcze Amazonii używały guarany (pod różnymi postaciami) do podniesienia sprawności fizycznej i psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.