Wczytuję dane...

Intimina

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Prezentujemy kategorię z wyrobami marki INTIMINA – marki dedykowanej wyjątkowym potrzebom kobiet, stworzonej z myślą o ich zdrowiu i komforcie. Firma ta z pasją dba o intymność i dobre samopoczucie każdej kobiety, oferując innowacyjne produkty, które redefiniują standardy higieny osobistej i opieki nad zdrowiem intymnym.

 

Producent INTIMINA - marka dla kobiet

 

Marka INTIMA wyróżnia się produkcją wyjątkowo wysokiej jakości kubków menstruacyjnych, wykonanych z bezpiecznego silikonu medycznego. Ich trwałość i hipoalergiczne właściwości sprawiają, że są nie tylko skutecznym, ale także bezpiecznym rozwiązaniem dla zdrowia kobiet. Dodatkowo, INTIMA oferuje również kulki gejszy, zaprojektowane z myślą o treningu mięśni Kegla. Te innowacyjne produkty podkreślają zaangażowanie marki w dostarczanie rozwiązań, które nie tylko spełniają oczekiwania użytkowniczek, ale także promują zdrowy styl życia.

 

Ponadto, kubki menstruacyjne INTIMA są zaprojektowane z myślą o zrównoważonym podejściu do środowiska, eliminując konieczność korzystania z jednorazowych produktów higienicznych. Marka angażuje się również w edukację dotyczącą korzyści z używania kubków menstruacyjnych oraz kul gejszy, podkreślając ich pozytywny wpływ na zdrowie i komfort kobiet. INTIMA nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań, by sprostać różnorodnym potrzebom swoich klientek, inspirując je do świadomej opieki nad własnym ciałem.

 

Produkty INTIMINA - kwintesencja ekologii

 

Marka INTIMINA poza dbaniem o dobrostan kobiety, zwraca szczególną uwagę na aspekt ekologiczny. Kubeczki tej marki są świetną alternatywą dla innych produktów higienicznych, stosowanych zamiennie. Dlaczego? Tampony i podpaski, mimo że stanowią nieodłączny element życia codziennego wielu kobiet, nie są produktami ekologicznymi z powodu szeregu szkodliwych składników używanych w ich produkcji. Proces chlorowania, mający na celu uzyskanie idealnie białego koloru, wiąże się z wydzielaniem dioksyn – substancji rakotwórczych i wysoce toksycznych. Dodatkowo, na uprawach bawełny, używanej do produkcji tamponów i podpasek, często stosuje się pestycydy, które zanieczyszczają zarówno glebę, jak i wodę. Wprowadzanie plastiku do bawełny ma na celu obniżenie kosztów produkcji, jednakże wiąże się to z dodatkowym obciążeniem dla środowiska, zwiększając ilość odpadów i trudności w procesie recyklingu. Te czynniki sprawiają, że tradycyjne produkty higieniczne nie są ekologiczne.

 

Tymczasem kubeczki menstruacyjne INTIMA, wykonane z bezpiecznego silikonu medycznego, stanowią ekologiczne i zdrowe rozwiązanie w porównaniu do tradycyjnych tamponów i podpasek. Pozbawione szkodliwych substancji takich jak chlor czy pestycydy, kubeczki mogą być stosowane nawet przez 10 lat, eliminując generację dużej ilości odpadów. INTIMA nie tylko redefiniuje standardy higieny osobistej, ale również inspiruje kobiety do świadomego i zdrowego podejścia do swojego ciała i środowiska.