Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

System JO Actively Trying (TTC) Original Lubricant 120 ml to intymny żel nawilżający wyprodukowany specjalnie dla par, które planują zostać rodzicami. Dzięki swojemu unikalnemu i innowacyjnemu składowi ten lubrykant sprzyja płodności. Jego jedwabiście gładka formuła na bazie wody pozwala swobodnie mieszać się płynom, ponieważ naśladuje ona zasadową równowagę nasienia i śluzu szyjki macicy. Podczas wędrówki plemniki nie są narażone na zetknięcie się z obcym środowiskiem. Lubrykant na płodność od firmy JO pozwala plemnikom na swobodne przemieszczanie się do jajeczka i jego zapłodnienie. Odpowiedni posiadam PH JO Actively Trying, zgodny z kobiecym, oraz jego równowaga alkaliczna, taka jak w męskim nasieniu, nie wpływa negatywnie na żywotność plemników, a wręcz pobudza je do działania. W naszym sklepie kupisz ten lubrykant renomowanej firmy JO w cenie, która pozytywnie Cię zaskoczy.

 

W powszechnej opinii starania o dziecko z czasem stają się rutynowe i nudne. Jednak nie z JO Actively Trying (TTC). Oprócz wspomagania płodności stosowanie tego żelu intymnego na bazie wody pozwali wam na czerpanie satysfakcji i 100% przyjemności z seksu. Wystarczy, że przed stosunkiem seksualnym naniesiesz lubrykant na miejsca intymne swoje i partnera, a później zaczniecie swoje starania o potomstwo.

 

Specyfikacja:

  • producent: JO,
  • pojemność: 120 ml,
  • składniki: Water, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Fructose, Arabnigalactan, Sodium Phosphate, Salt, Potassium Phosphate, Methylparaben, Propylparaben.