Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Stres w pracy i życiu codziennym, nieodpowiednia dieta, zmęczenie i niewystarczająca regeneracja - te wszystkie elementy mają negatywny wpływ na libido u kobiet. To z kolei prowadzi do wielu niekomfortowych sytuacji, gdyż popęd płciowy jest wtedy bliski zeru. Czy istnieje sposób, aby skutecznie zwiększyć kobiecy popęd seksualny i znów cieszyć się udanym życiem erotycznym?

 

 

 

Suplement diety zwiększający libido

Female Intensity to innowacyjny i jedyny na polskim rynku suplement diety, który pomoże Ci osiągnąć wysokie libido i cieszyć się z udanego pożycia seksualnego! To najwyższej jakości produkt sprawdzony i polecany przez setki kobiet na całym świecie. Gwarancją skutecznego działania tego suplementu jest jego unikalna formuła, na którą składają się:

 

- Ekstrakt z nasion kozieradki (Trigonella foenum-graecum L.) - jest doskonałym afrodyzjakiem. Bogatą w saponiny steroidowe kozieradkę z powodzeniem mogą suplementować kobiety. Pikanterii w sypialni doda dzięki temu, że poprawia ukrwienie narządów miednicy mniejszej, tym samym zwiększając doznania seksualne.

 

- Ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii) - zwiększa ukrwienie narządów płciowych, przez co poprawia sprawność seksualną, zwiększa libido i stymuluje doznania. W medycynie naturalnej posiada zastosowanie w leczeniu oziębłości płciowej. Maca świetnie reguluje zaburzenia w systemie hormonalnym u kobiet, a przeprowadzone badania wykazały, iż maca stymuluje produkcję estrogenów, tłumi FSH oraz zmniejsza nasilenie objawów menopauzy.

 

- L-Arginina - wspomaga krążenie. Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić orgazm i zwiększyć wrażliwość na bodźce seksualne. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku, a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

 

- Cytrulina - coraz częściej wykorzystuje się ją w celu poprawy życia seksualnego zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

 

- Świerzbiec właściwy (Mucuna pruriens) - aksamitne ziarno – gatunek rośliny z rodziny bobowatych. Pochodzi z Azji Wschodniej,

 

- Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng) - Żeń-szeń podnosi libido zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. To może być jedyny naturalny afrodyzjak obok szafranu, który wykazuje taki wpływ na kobiece libido.

 

Tak doskonale dobrane i powiązane ze sobą składniki powodują niemalże natychmiastowe działanie, dzięki czemu wystarczy przyjąć zalecaną dawkę raz na dwa dni, aby cieszyć się zwiększeniem popędu seksualnego. Pozytywne efekty są odczuwalne już po pierwszej kapsułce, natomiast po około pięciu kapsułkach, poziom Twojego libido powinien osiągnąć maksimum, dzięki czemu seks ponownie stanie się niesamowitą przyjemnością!

 

Odmień swoje życie seksualne i skutecznie zwiększ swoje libido z Female Intensity już dziś!

 

Opakowanie zawiera dziesięć kapsułek oryginalnego suplementu diety oraz instrukcję stosowania, z którą należy zapoznać się przed rozpoczęciem zażywania suplementu.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada różne działanie w każdym przypadku i jest ono zależne od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym, nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.