Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Jeżeli uwielbiasz duże przyrodzenia, to mamy coś dla Ciebie – kup Kink by Doc Johnson The Really Big Dick!

 

Kink by Doc Johnson The Really Big Dick to profesjonalne dildo, które zdobywa świetne opinie wśród osób uwielbiających większe rozmiary. Dlaczego? Jest to wielkie dildo o długości przekraczającej 30 cm! To nie wszystko, ponieważ gadżet wyróżnia także niemal 9-centymetrowa średnica. Sprawia to, że zabawka jest wskazana dla ludzi szukających najbardziej intensywnych wrażeń. Dildo XXL Kink by Doc Johnson The Really Big Dick sprawdzi się zarówno waginalnie, jak i analnie. Gadżet wykonano z bezpiecznego dla ciała, przypominającego skórę materiału UltraSkyn. Cena produktu jest adekwatna do jego jakości. Serdecznie polecamy!

 

Oferowane przez nasz sklep wielkie dildo Kink by Doc Johnson The Really Big Dick wyposażono w przyssawkę. Oznacza to, że można je w prosty sposób przymocować do krzesła, a także ściany itd. Po zdemontowaniu przyssawki dildo będzie kompatybilne z innymi produktami tej marki, jeżeli także wspierają technologię Vac-U-Lock.

 

Pragniemy przypomnieć, że korzystanie z zabawek analnych wymaga zastosowania lubrykanta. Zalecamy użycie żelu na bazie wody, ponieważ tego rodzaju preparaty sprawdzą się w połączeniu z każdym gadżetem erotycznym na rynku. W trosce o swój komfort myj Kink by Doc Johnson The Really Big Dick po każdym użyciu za pomocą wody i mydła antybakteryjnego.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: TPE

długość: 30,48 cm

długość do penetracji: 24,13 cm

średnica: 8,89 cm

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  30.48

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  TPE

 • Średnica (w cm): 

  8.89