Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Fleshlight (US)

Masa śmiechu i doskonałe odwzorowanie realnych kształtów! Kup Mr. Limpy Large Fleshtone już teraz!

 

Mr. Limpy Large Fleshtone to miękkie dildo stworzone z myślą o potrzebach prezentowych związanych z wieczorami panieńskimi itd. Dlaczego? Jest to bowiem gadżet, który nie służy do masturbacji, ponieważ jest bardzo miękki. Nie ma wręcz sposobu, by stanął na baczność! Doskonale odwzorowuje męskie przyrodzenie w stanie spoczynku oraz jądra, przez co tak często staje się dodatkiem do upominku z różnych zabawnych okazji.

 

Sztuczny penis Mr. Limpy Large Fleshtone został wykonany z profesjonalnego materiału SuperSkin, który został rozpropagowany przez firmę Fleshlight odpowiadającą za znaczną większość masturbatorów dostępnych na rynku. Tworzywo jest bowiem hipoalergiczne, a przy tym do złudzenia przypomina ludzką skórę.

 

Zabawki erotyczne występują w wielu rodzajach i najczęściej ich celem jest przyniesienie przyjemności, urozmaicenie masturbacji. Ostatnimi czasy jednak bardzo popularne stały się imitacje penisa, które nie mają wiele wspólnego z osiągnięciem satysfakcji seksualnej, jednak jedno jest pewne. Ich obecność na urodzinach, wieczorach panieńskich lub kawalerskich zawsze wiąże się z salwami śmiechu. Do tego ich cena jest bardzo niska, za co otrzymują bardzo dobre opinie. Nasz sklep serdecznie poleca – już teraz kup Mr. Limpy Large Fleshtone!

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: SuperSkin® (wierna imitacja prawdziwej skóry) bez dodatku ftalanów

długość: 21,60

rozmiar: L

DILDO

 • Długość całkowita (w cm): 

  21,60

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  brak

 • Kolor: 

  cielisty

 • Materiał: 

  SuperSkin