Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Świeca do masażu o zapachu wanilii i drzewa sandałowego wykonana jest z perfumowanego wosku, który w trakcie spalania świecy topnieje, zmieniając się w delikatny, pachnący olejek z masła shea i olejku jojoba. Naturalne składniki, brak barwników i konserwantów sprawiają, że świeca jest całkowicie bezpieczna dla skóry.

 

Produkty do masażu Petits Joujoux Fine Massage Candles tworzone są z bezpiecznych, naturalnych składników, nie wywołują podrażnień skóry ani reakcji alergicznych. Wszystkie modele świec wykonywane są z najwyższą starannością, zarówno jeśli chodzi o aspekty zapachowe, jak i wygląd. Luksusowe produkty Petits Joujoux Fine Massage Candles oferowane przez sklep Świat Doznań cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, o czym świadczyć mogą pozytywne opinie. 

 

Zapach Petits Joujoux Fine Massage Candles A trip to Paris pozwala odprężyć się i na dobre zatonąć w świecie zmysłowych doznań. Duże świece zapachowe Petits Joujoux Fine Massage Candles dostępne są również w innych wersjach zapachowych. A trip to Paris to inspirowany Paryżem zapach, który ma na celu przenieść umysł do tego wyjątkowego miasta, podczas gdy ciało oddaje się przyjemności. Korzystna Cena i dobre opinie to cechy charakterystyczne produktów proponowanych przez sklep Świat Doznań. Pragniesz spróbować nowych, niesamowitych doznań? Kup świecę A trip to Paris i odpłyń w świat zmysłowej rozkoszy.

 

Właściwości:

czas spalania - 50 godzin

pojemność - 190 g

zapach - wanilia/ drzewo sandałowe