Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: VALAVANI s.r.o.

Zbuduj zmysłową atmosferę za sprawą prostego produktu – kup MAGNETIFICO Aphrodisiac Jasmine Romance!

 

MAGNETIFICO Aphrodisiac Jasmine Romance to profesjonalna świeca zapachowa do masażu. Opinie użytkowników wyjątkowo doceniają fakt, że jest to produkt z feromonami. Dzięki temu może wpływać na podświadomość osób w jego otoczeniu, subtelnie rozpalając zmysły. To nie wszystko, ponieważ MAGNETIFICO Aphrodisiac Jasmine Romance to świeca zapachowa wykonana ręcznie. Przez to każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Estetyczne wzornictwo oraz piękne opakowanie sprawiają, że tego rodzaju akcesoria do masażu są doskonałym pomysłem na prezent.

 

Ta świeca zapachowa do masażu posiada bardzo przyjemny zapach jaśminu.

 

Warto wspomnieć, że skład MAGNETIFICO Aphrodisiac Jasmine Romance został pozbawiony szkodliwych olejów oraz siarki. Ta niewielka świeczka może płonąć nawet przez 36 godzin, dlatego na pewno urozmaici wiele miłych chwil. Jest dobrym wyborem w ramach romantycznej kolacji, zmysłowego masażu, pikantnej gry wstępnej itd.

 

W przypadku MAGNETIFICO Aphrodisiac Jasmine Romance zastosowano tzw. inteligentny knot, który zapewnia wysoki, jednocześnie wolny od toksyn i jasno płonący płomień.

 

Przy tym wszystkim MAGNETIFICO Aphrodisiac Jasmine Romance wyróżnia niska cena, jak za jakość, którą oferuje. Nasz sklep serdecznie poleca i zaprasza do kupna produktu. Jeśli chcesz, znajdziesz u nas również inne wersje zapachowe świeczek z tej serii.

 

Parametry techniczne:

kolor: biały

zapach: kwiat jaśminu

wymiary: 7,9 x 6,8 cm

czas spalania: (ma) 36 godzin