Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

            Bardzo ważnym aspektem w istnieniu niemal każdego człowieka jest zadowalające i satysfakcjonujące życie seksualne. W ostatnim czasie bardzo popularne staje się urozmaicanie stosunku seksualnego o różne gry erotyczne, zabawki pobudzające fantazję oraz wiele innych interesujących produktów. Jednym z najsłynniejszych sprzętów do stymulacji seksualnej zarówno w momencie samodzielnej masturbacji jak i jako dodatek do relacji erotycznej między partnerami jest wibrator.

 

            Często zakup takiego sprzętu wiążę się z długim rozmyślaniem i wybieraniem odpowiedniego, dopasowanego do własnych wymagań. Istnieją jednak takie urządzenia, które w zupełności zadowolą każdą osobę. Jednym z nich jest niezawodny i posiadający same dobre opinie wibrator LELO Mona 2 fioletowy.

 

            Produkt jest zachowany w bardzo ładnej, fioletowej barwie, co wpływa na estetykę wyglądu, a także intensywność pobudzenia zmysłu wzroku. Ponadto charakteryzuje się on dużą praktycznością, dzięki swojej funkcjonalności i łatwości użytkowania.

 

            Parametry, którymi cechuje się produkt wpływają na jego unikalność. Najważniejszymi z nich są:

  • Materiał- PC-ABS, silikon medyczny, matowe wykończenie- produkt dzięki temu jest wyjątkowo delikatny w dotyku;
  • Akumulator- litowo- jonowy 500 mAh 3.7 V ładowany za pomocą specjalnie przystosowanej ładowarki. Po około dwugodzinnym ładowaniu, daje cztery godziny czasu stosowania bez przerwy;
  • Waży jedynie 110 gramów, co sugeruje jego niebywałą lekkość, a do tego jest bardzo poręczny o wymiarach: 200x 51x 33 mm.
  • Posiada sześć różnych programów wibracji o różnym natężeniu i specyfice stymulacji od delikatnych drgań do intensywnej pulsacji, dzięki temu może usatysfakcjonować każdą użytkowniczkę o różnych wymaganiach;
  • Posiada wskaźnik zużycia baterii, dzięki czemu wiadomo, kiedy można go podłączyć do ładowarki;
  • Ma 24- miesięczną gwarancję, dzięki czemu producent przez ten czas odpowiada za niektóre uszkodzenia i zobowiązuje się do ich naprawienia.

  

Opakowanie produktu zawiera oryginalny sprzęt wraz z ładowarką, instrukcją obsługi oraz atłasowym woreczkiem do jego przechowywania. Urządzenie jest więc sprzedawane w komplecie z ważnymi, uzupełniającymi go elementami.

 

Plusami produktu, jakie widzą w nim użytkowniczki są:

  • Jego bardzo cicha praca oraz duża moc wibracji oraz jej funkcje, które można dopasować do swoich potrzeb seksualnych;
  • Bardzo prosta i praktyczna obsługa, dzięki czemu w łatwy sposób można się nim posługiwać;
  • Zadowolenie i satysfakcja, które gwarantuje producent.

 

W trakcie używanie produktu warto sięgać po substancje wspomagające i nawilżające okolice pochwy, które są stworzone na bazie wody. Pozwala to uniknąć ewentualnych uszkodzeń struktury sprzętu oraz jego szybszego zużycia.

 

LELO Mona 2 fioletowy to produkt uniwersalny i ponadczasowy, który spełni oczekiwania każdej kobiety zainteresowanej uzupełnieniem lub ulepszeniem swojego życia seksualnego. Jest szczególnie przeznaczony dla osób, które są bardzo wymagające i pragną doznawać niesamowitej rozkoszy.