Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

            Wiele osób rozpoczynających lub będących już na zaawansowanym etapie życie seksualnego, domaga się coraz lepszych i efektywniejszych rodzajów pobudzenia sfer erogennych. Bardzo ciekawym i ogólnie dostępnym produktem jest wibrator i to właśnie on należy do tych zabawek erotycznych, które są najczęściej nabywane zarówno przez kobiety w związku jak i singielki, ponieważ swoim działaniem wzbudzają poczucie rozkoszy i satysfakcji będące uzupełnieniem stosunku seksualnego lub skuteczną pomocą przy masturbacji.

 

            Można się spotkać z sytuacjami, kiedy wiele kobiet zastanawia się nad wyborem konkretnego i odpowiedniego dla siebie sprzętu, który zadowoli je i nie będzie powodował żadnych podrażnień ani bólu. Jednym z takich produktów, które zadowolą każdą kobietę dzięki swoim uniwersalnym funkcjom jest wibrator LELO Mona 2 o barwie czereśniowej.

 

            To urządzenie dzięki swojemu wyglądowi daje niesamowite poczucie estetyki i już właśnie to jest pierwszym z aspektów, dlaczego jest często kupowany. Jest bardzo gustowny oraz ma bardzo ciekawy, wyprofilowany kształt, dzięki temu może dopasować się do każdego rodzaju pochwy. Jest też przede wszystkim skonstruowany z bardzo delikatnego, jedwabiście miękkiego materiału, co daje niesamowitą wygodę używania.

 

            Sam producent daje gwarancję satysfakcji w trakcie stosowania produktu, a ten fakt udowadniają tylko zadowolone klientki. Ponadto na wszelkie urządzenia obowiązuje 24- miesięczna gwarancja, z której w razie problemu każdy, kto zakupił sprzęt może go odesłać do naprawy.

 

            W opakowaniu, w którym jest przechowywany wibrator, są zamieszczone także ładowarka, instrukcja obsługi oraz atłasowy woreczek na sprzęt. Produkt jest więc sprzedawany w komplecie i nie trzeba już w nic się dodatkowo zaopatrywać.

 

            Najważniejszymi i wpływającymi na wysoką jakość produktu parametrami są:

  • Materiał objęty certyfikatem FDA- PC-ABS, silikon medyczny i matowe wykończenie, co daje bardzo dużą wygodę i delikatność w dotyku oraz bezpieczeństwo i hipoalergiczność sprzętu;
  • Akumulator litowo- jonowy 500 mAh 3.7 V zasilany ładowarką, której dwugodzinna praca wpływa na czterogodzinny czas użytkowania urządzenia;
  • Niesamowita wygoda w trzymaniu produktu z powodu bardzo poręcznych wymiarów: 200x 51x 33 mm. oraz niewielkiej wagi: 110 gramów;
  • Wbudowane sześć programów wibracji o różnej mocy i sposobie stymulacji od delikatnych drgań do intensywnej pulsacji, które można dobrać do swoich potrzeb fizycznych;
  • Wskaźnik zużycia baterii, który może pomóc w zdecydowaniu, kiedy podłączyć sprzęt do zasilenia.

 

Najważniejsze przy korzystaniu z tego typu produktów jest stosowanie lubrykantów na bazie wody. Pomaga to w osiągnięciu zamierzonych efektów, a także w przeciwieństwie do silikonowych preparatów nie ma silnie niszczącego wpływu na sprzęt.

 

Produkt LELO Mona 2 w kolorze czereśniowym jest idealną opcją dla każdej kobiety, ponieważ jest niesamowicie uniwersalny i dopasowuje się swoim kształtem i funkcjami do wszystkich wymagań. Warto dodać go jako zabawkę erotyczną do swojego życia seksualnego i sprawdzić, jak zbawienne ma działanie.