Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: vibe therapy (uk)

Regal Vibe Therapy to wibrator dla kobiet naprawdę wymagających i świadomych swoich potrzeb. Jeżeli stymulacja mniejszymi i prostszymi wibratorami wciąż sprawia Ci frajdę, ale osiągnięcie szczytu rozkoszy zabiera coraz więcej czasu - sprezentuj sobie prawdziwą maszynę do produkowania orgazmów! Wibrator Regal Vibe Therapy ma imponujące rozmiary i zdolność do jednoczesnego stymulowania pochwy i łechtaczki. Silniczek urządzenia wyposażono w moc, która pozwoli rozgrzać i rozdygotać całe Twoje ciało - musisz mu tylko troszkę pomóc... Ty albo Twój partner.

 Wibrator  Regal Vibe Therapy to gadżet, który powinien zamieszkać w sypialni każdej dojrzałej kobiety. A jeśli jesteś młoda dziewczyną, to właśnie to urządzenie pokaże Ci zupełnie inne oblicze przyjemności i zabierze na wyżyny miłosnych uniesień. Nie musisz przy tym ograniczać się tylko do sypialni. Jeżeli lubisz igraszki w wodzie - z wibratorem Regal Vibe Therapy możesz śmiało wejść do wanny i dogadzać sobie w kojącej i aromatycznej kąpieli. 

Z wibratorem Regal Vibe Therapy Twoje życie łżókowe nigdy nie będzie nudne. Nie dość, że posiada dwie niesamowicie podniecające końcówki, to zaprogramowano go, aby pracował w siedmiu programach wibracji, z dodatkową eskalacją doznań. Możliwości te czynią z urządzenia fantastyczny masażer sfer intymnych i erogennych. 

Regal Vibe Therapy to świetnie wykonany wibrator z wytrzymałego, miękkiego w dotyku materiału silikonowego. Jest bezpieczny do używania w kontakcie ze skórą i błonami sluzowaymi - co zostało potwierdzone badaniami dermatologicznymi. Nie ma w swoim składzie szkodliwych ftalanów. 


Plusy wibratora Regal Vibe Therapy:

  • kształt dobrany tak, by sprawić kobiecie najwięcej przyjemności 
  • słuszna wielkość (jeśli dla kogoś ma znaczenie) 
  • wodoodporność sprzyjająca zabawom w wannie i pod prysznicem
  • materiał wykonania przypominający ludzką skórę
  • tworzywo, które absorbuje ciepło, co podnosi komfort użytkowania
  • nieskomplikowany i intuicyjny w obsłudze

Cechy fizyczne wibratora Regal Vibe Therapy:

Powierzchnię penetracyjna tego wibratora wykonano z wysokiej jakości silikonu medycznego, który ze względu na niską porowatość, jest higieniczny w użyciu i pielęgnacji. W tworzywie nie ma szkodliwych ftalanów, a urządzenie przetestowano dermatologicznie. 

Uwaga: jest to materiał źle znoszący towarzystwo pewnego typu lubrykantów, a konkretnie silikonowych i oleistych. Można stosować wyłącznie lubrykanty na bazie wody!

Wibrator pracuje w oparciu o dwie baterie AA (nie dołączono ich do zestawu), więc nie ma konieczności czekać na naładowanie jak to jest w wibratorach na akumulatorki. Wystarczy włożyć nowe baterie. 

Wibrator ma imponującą długość 27 cm (w tym 19 cm powierzchni penetracyjnej), średnica 2,5 do 4 cm.

 

Siedem programów wibracyjnych dostępnych z łatwego w obsłudze, wodoodpornego panelu. 


 

W oryginalnym opakowaniu mieści się produkt: wibrator Regal Vibe Therapy w kolorze niebieskim oraz szczegółowa instrukcja obsługi urządzenia. 


Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- powierzchnia penetracyjna: wysokiej jakości sylikon medyczny
- panel sterowania: tworzywo sztuczne

b) Akumulator / czas pracy / ładowanie
- urządzenie zasilane dwoma bateriami AA (2x AA, nie dołączono do zestawu)

c) Wymiary urządzenia oraz waga
- średnica wibratora: 2,5-4 cm cm
- długość urządzenia: 27 cm (powierzchnia penetracyjna: 19 cm)


d) Co w opakowaniu?
- oryginalny produkt marki Vibe Therapy, model Regal w kolorze niebieskim
- instrukcja obsługi

e) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- niebieski

f) Tryby wibracji
- wibrator posiada aż 7 różnorodnych programów wibracyjnych

g) Inne
- produkt wodoodporny* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!