Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Marc Dorcel (FR)

Baby Rabbit od Marca Dorcela to wysokiej jakości wibrator, który nazwę "króliczek" zawdzięcza swojemu kształtowi. Został zaprojektowany specjalnie w taki sposób, by stymulować wszystkie wrażliwe punkty i doprowadzać tym do rozkoszy. Produkt mimo swoich rozmiarów jest estetyczny wizualnie, o nowoczesnym charakterze. Posiada aż 10 trybów pracy dostosowanych do kobiecych potrzeb. Dodatkowo produkt wyróżnia wysoka jakość wykorzystanych materiałów i dbałość o szczegóły. Wszystko to by zapewnić każdej kobiecie, niezależnie od upodobań i temperamentu, wyjątkowe doznania w dowolnej chwili. 

 

Marc Dorcel jest ekspertem w dziedzinie luksusowej erotyki od 30 lat. To autor wyjątkowo bogatej i wszechstronnej linii najwyższej jakości artykułów erotycznych. Jego produkty wyróżnia wyjątkowa dbałość o najdrobniejsze szczegóły i wyjątkowa znajomość damskich upodobań.

 

Wygląd i zastosowanie Baby Rabbit:

Wibrator Baby Rabbit jest w całości wykonany z medycznego silikonu, który jest w 100% hipoalergiczny. Cechuje go wysoka higieniczność i trwałość. Nie ma w swoim składzie ftalanów i innych szkodliwych dla organizmu substancji, dzięki czemu korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne, co potwierdzają dermatolodzy. Dodatkowo jest miękki i delikatny w dotyku. przypominając przy tym ludzką skórę. Jego jakość została potwierdzona certyfikatami CE i  DEEE.

 

Główka urządzenia została wyposażona w mechanizm, który wykonuje ruch obrotowy. Dzięki czemu łatwiej i precyzyjniej stymuluje punkt G. Natomiast poniżej główki umieszczono specjalne, wewnętrzne kuleczki, które dodatkowo pobudzają wejście do pochwy. Najważniejszym elementem, który wyróżnia ten typ wibratorów jest specjalny element w kształcie króliczka, który przenosi wibracje na łechtaczkę, zapewniając w ten sposób dodatkową stymulację. Dzięki temu Baby Rabbit umożliwia osiągnięcie podwójnej rozkoszy, której nie są w stanie zapewnić wibratory pobudzające jedynie punkt G.

 

Urządzenie zostało wyposażone w wydajny silnik, który umożliwia stymulację w różnym nasileniu, od bardzo delikatnych do silnych wibracji, w zależności od  preferencji. Posiada 3 tryby rotacji i aż 7 poziomów wibracji, dzięki czemu możesz dowolnie zmieniać tępo i siłę wibracji podczas zabawy. Panel sterujący, dla wygody użytkowania, został umieszczony na rękojeści wibratora. Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch przycisków, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze, a zmienianie siły wibracji nie rozprasza podczas zabawy. Trzeci przycisk odpowiada za włączenie bądź wyłączenie urządzenia. 

 

Wibrator jest  wodoodporny i zasilany na baterie, dzięki czemu możesz korzystać z niego podczas relaksującej kąpieli lub pod prysznicem. 

 

Urządzenie w prosty sposób możemy utrzymać w czystości. Wystarczy jeśli po każdym użyciu umyjesz je pod ciepłą wodą. Natomiast dla wzmocnienia doznań i by uniknąć podrażnień waginy, zalecane jest stosowanie środków niezwilżających, jednak aby wibrator na długo zachował swój perfekcyjny wygląd, należy stosować jedynie lubrykanty na bazie wody, gdyż inne mogą niszczyć silikon, z którego jest wykonany.

 


Dane techniczne urządzenia:

  • Długość: 21,5 cm
  • Średnica: 2,9 cm
  • Kolor: różowy
  • Tryby pracy: 3 poziomy rotacji i 7 poziomów wibracji
  • Materiał wykonania: 100% silikonu medycznego (certyfikat) 
  • Zasilanie: cztery baterie AAA (nie dołączane do zestawu)