Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: FUN FACTORY

FUN FACTORY Devil - Wibrator Ekskluzywny (malinowy)

 

ULTRA SIŁA

Fenomen urządzenia polega na bardzo intensywnych, silnych i mruczących wibracjach. Ten rodzaj drgań powoduje, że użytkownikowi jest znacznie łatwiej szczytować. Niezwykła technologia powoduje, że intensywność wibracji nie zmniejsza się wraz z wyczerpaniem baterii lub akumulatorów.

 

NIEZWYKŁA MOC

To nadzwyczajne urządzenie DARLING DEVIL jest zasilane za pomocą baterii lub akumulatorków wielokrotnego użytku, które można ładować we wnętrzu urządzenia! Wibrator ten można podłącząć do ładowania, bez wyjmowania akumulatorków – dokładnie tak jakby ładowane było całe urządzenie.

 

SENSUALNY KSZTAŁT

Kształt tego urządzenia jest sensualny i oryginalny. Został zaprojektowany, aby maksymalnie zwiększyć uczucie przyjemności użytkownika. Zadziorne „różki” stymulują wejście do pochwy.

 

EKSPRESOWA SATYSFAKCJA

Wibrator dla kobiet DARLING DEVIL jest gotowy do użycia od razu. Wystarczy włożyć do niego nowe baterie lub naładowane akumulatorki i można z niego korzystać.

 

UŻYTKOWANIE I BATERIE

Jeśli używasz naładowanych akumulatorków, czas użytkowania wynosi 75 minut. Gdy używasz zwykłych baterii jednorazowych, czas użytkowania będzie wynosił 150 minut. Dzięki temu można szczytować kilka razy w ciągu jednej sesji użytkowania.

 

IDEALNY NA PREZENT

Jako że wibrator ekskluzywny, który jest oferowany przez nasz sklep, można używać od razu po wyjęcia z pudełka – to idealny wybór na prezent. Można używać go solo lub we dwoje.

 

KOMFORT

Nie masz ładowarki do akumulatorów? Dla tego urządzenia to nie problem. Wystarczy, że użyjesz kabla dedykowanego marki Fun Factory. Akumulatory ładowane są wtedy w wibratorze.

 

PEŁNA DYSKRECJA

Jeśli nie chcesz ujawniać, że korzystasz z tego urządzenia, wyjmij baterie i naładuj je w zwykłym akumulatorze. Wtedy nikt nie domyśli się, że korzystasz z tego urządzenia.

 

Nasz sklep posiada w swojej ofercie ten niesamowity gadżet. Jego cena jest na tyle atrakcyjna, że nie możesz przegapić okazji. Kup ten ekskluzywny wibrator i ciesz się intensywnymi doznaniami. Opinie na jego temat nie bez powodu są tak pochlebne.

 

Parametry techniczne:

 

Długość: 20,5 cm

Średnica: 2,4-4,0 cm

Kolor: malinowy

Tryby pracy: 6 trybów wibrowania i 4 prędkości

Materiał wykonania: silikon klasy medycznej bez ftalanów

Zasilanie: kabel do ładowania lub 2 x bateria AAA (brak baterii w zestawie)

Wibrator

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  20,5

 • Funkcje (ilość trybów wibracji): 

  6

 • Kolor: 

  malinowy

 • Materiał: 

  silikon

 • Średnica (w cm): 

  4

 • Wodoodporność: 

  tak

 • Zasilanie: 

  2 x bateria AAA