Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: FUN FACTORY

FUN FACTORY Abby G - Wibrator Ekskluzywny (niebieski)

 

POTĘŻNA SIŁA

ABBY G zagwarantuje silne doznania z niskimi, pieczącymi i basowymi wibracjami, które pomogą osiągnąć błogą przyjemność. Ogromną zaletą i atutem tego urządzenia jest fakt, że intensywność wibracji nie zmniejsza się wraz z wyczerpywaniem baterii. Moc jest cały czas taka sama, aż do rozładowania.

 

NIESAMOWITA MOC

To niesamowite urządzenie jest zasilane standardowymi bateriami lub akumulatorkami wielokrotnego użytku. Te drugie można ładować wewnątrz wibratora, co jest niezwykle ekologiczne i wygodne. Dołączony zestaw hybrydowy ładuje akumulatory, bez potrzeby wyjmowania ich.

 

ZMYSŁOWY KSZTAŁT

Kształt wibratora jest stworzony specjalnie z myślą o Tobie. Ubarwiono go żebrowaniami, aby maksymalnie zwiększyć przyjemność i stymulować punkt G.

 

OGROMNA SATYSFAKCJA

Wibrator dla kobiet  można używać natychmiast. ABBY G. jest przygotowany na wszystkie ewentualności. Nie musisz wcześniej go resetować ani specjalnie przygotowywać. Wystarczy, że włożysz nowe baterie lub akumulatorki i możesz używać tego wspaniałego urządzenia od razu.

 

ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT

Możesz sprawić komuś lub sobie prezent na spędzenie idealnej nocy solo lub w parze. Wibrator dla kobiet można używać od razu po wyjęciu z opakowania.

 

WYGODA

Aby naładować urządzenie, możesz użyć kabla ładującego USB, marki Fun Factory. Wystarczy, że akumulatory będą znajdowały się w wibratorze.

 

DYSKRECJA

Jeżeli nie chcesz ładować całego urządzenia, masz możliwość umieszczenia baterii w innej ładowarce i nikt nie domyśli się w jakim celu!

 

Nasz sklep ma w swojej ofercie owy ABBY G. Cena jest fantastyczna, a opinie na jego temat pochlebne. Kup go już dziś i zmień oblicze swojej przyjemności.

 

Parametry techniczne:

Długość: 18,9 cm

Średnica: Ø 2,7 - 3,7 cm, 215 g

Kolor: niebieski

Tryby pracy: 4 prędkości & 6 trybów wibracji

Materiał wykonania: silikon medyczny bez ftalanów i tworzywo ABS

Zasilanie: Wibrator HYBRYDOWY - unikalne zasilanie wibratora baterie lub ładowanie akumulatorów w wibratorze