Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Titus Range (UK)

Titus ma do zaoferowania wszystkim spragnionym intensywnych doznań wyjątkowy i niespotykany pierścień erekcyjny. Titus Range C-Ring 40 mm Anal Ball 30 mm to metalowy pierścień erekcyjny połączony z kulka analną. Oba te elementy będą stymulowały jednocześnie najbardziej wrażliwe sfery erogenne w męskim ciele. Wystarczy przełożyć fallusa i jądra przez otwór pierścienia a kulka analna sama umiejscowi się w odbycie. W trakcie masturbacji lub stosunku seksualnego pierścień będzie pobudzał jądra i penisa a kulka będzie drażniła anusa i pobudzała okolice gruczołu krokowego Daje to kompleksowe oddziaływanie na najważniejsze sfery erogenne w ciele męskim.

 

Titus Range C-Ring Anal Ball to narzędzie do zaznawania przyjemności seksualnej, wykonane z najwyższej jakości stali medycznej. Nie zawiera niklu. Dzięki temu bardzo łatwo utrzymać  je w czystości, co biorąc pod uwagę przeznaczenie gadżetu, jest niezwykle ważne. Stal jest też materiałem obojętnym dla zdrowia ludzkiego. Nie jest zdolna wywołać reakcji alergicznej ani innego typu podrażnień natury skórnej.  

 

W sklepie internetowym Świat Doznań Titus Range C-Ring Anal Ball jak i inne produkty erotyczne, cieszące się pozytywnymi opiniami wśród nabywców, dostępne są w rewelacyjnych cenach. Kup już teraz, a nie pożałujesz.

 

Parametry produktu:

materiał: stal

średnica ringu 40mm

średnica kulki 30mm

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

  • materiał: 

    stal nierdzewna

  • średnica (w cm): 

    4