Wczytuję dane...

Pierścień na penisa

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Pierścień na penisa to proste i skuteczne rozwiązanie, by przedłużyć erekcję i zwiększyć doznania. Jeśli szukasz produktu, który dostarczy Ci jeszcze więcej przyjemności z seksu, to kup krążek na penisa i przekonaj się na własnej skórze, jak działa.

  Pierścienie na penisa - rodzaje

  W naszym sklepie znajdziesz produkty doskonałej jakości, które są całkowicie bezpieczne i przebadane dermatologicznie. Posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na doznaniach zmysłowych. Zanim zdecydujesz się na konkretny rodzaj pierścienia erekcyjnego, warto wiedzieć, jakie występują jego warianty. Na rynku dostępne są rozciągliwe ringi na penisa, które sprawdzają się zwłaszcza u osób początkujących. Ich aplikacja jest prosta i intuicyjna, a miękki i elastyczny materiał z łatwością dopasowuje się do członka. Ich odpowiednikiem dla mężczyzn bardziej doświadczonych i szukających mocniejszych doznań są pierścienie na penisa nierozciągliwe. Dostępne są w określonych rozmiarach, które należy wybrać w zależności od wielkości członka. Jak sama nazwa wskazuje, nie rozciągają się, ponieważ wykonane są z nieelastycznych materiałów (np. nylon, stal nierdzewna). Kolejnym gatunkiem pierścienia na penisa jest wersja regulowana, która sprawdza się w przypadku mężczyzn początkujących, jak i bardziej doświadczonych. Ucisk można regulować, dopasowując go do własnych potrzeb. To najbardziej uniwersalny model, który stymuluje zarówno penisa, jak i jądra.

  Nakładka na penisa na penisa - właściwości i działanie

  Pierścień erekcyjny nakłada się na trzon penisa, dzięki czemu usprawnia się ukrwienie członka i przedłuża przyjemność seksualną. Rozbudowane pierścienie posiadają również opaski na jądra, dzięki czemu doznania są jeszcze ciekawsze i bogatsze. Ring na penisa wkładaj ostrożnie i zgodnie z umieszczoną na opakowaniu instrukcją. Za pierwszym razem nie używaj go dłużej niż 10 minut, a jednorazowo nie przekraczaj 20 minut. Następnym razem możesz nałożyć pierścień erekcyjny dopiero po upływie godziny. Jak wskazują opinie klientów, proces aplikacji znacznie ułatwia stosowanie lubrykantów, zwłaszcza na bazie wody. Istnieje wtedy mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych lub uszkodzenia produktu. Nawilżenie skóry ułatwia zakładanie krążka, szczególnie nierozciągliwego. Pomocne jest również zgolenie włosów łonowych znajdujących się u nasady penisa. Pozwoli to uniknąć bolesnego wyrywania lub ciągnięcia włosów.

  Większe doznania

  Stosowanie pierścieni wibrujących na penisa może być wspaniałym urozmaiceniem życia seksualnego dla niej i dla niego. Delikatna wibracja wzmacnia doznania obojga partnerów i otwiera ich na nowe doświadczenia. Zaciśnięcie penisa hamuje dopływ krwi do ciał jamistych, dzięki czemu erekcja jest dłuższa i silniejsza. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta odczuwają w tym przypadku większą przyjemność z seksu. Metoda stosowana jest od dawna, przynosząc wzmocnienie doznań seksualnych i przedłużenie stosunku. Przeznaczona jest dla mężczyzn w każdym wieku i różnych preferencjach. Atutem pierścieni jest ich duże zróżnicowanie pod względem ceny, kształtów czy dodatkowych funkcji. Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki pierścień erekcyjny wybrać to zapoznaj się z naszą ofertą, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.