Wczytuję dane...

shunga

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Shunga w języku japońskim oznacza wiosnę, która w mowie z Kraju Kwitnącej Wiśni jest eufemizmem słowa seks. Doskonałej jakości kosmetyki erotyczne od tego niezwykle renomowanego producenta to unikalna szansa na uczynienie swego prywatnego świata doznań jeszcze bardziej zmysłowym. Niebywale szeroki wybór najróżniejszych produktów spod szyldu Shunga umożliwia miłośnikom intymnych zbliżeń wspaniałe podsycenie atmosfery namiętności. Asortyment tej marki to między innymi:
- lubrykanty (zarówno lubrykanty wodne, jak i lubrykanty silikonowe),
- olejki do masażu,
- kremy do masażu,
- świece do masażu,
- pyłki co ciała,
- sole do kąpieli,
- zestawy do malowania ciała,
- i wiele innych.

Przez lata naszej działalności traktowaliśmy priorytetowo satysfakcję oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego dziś jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze kosmetyki erotyczne dostępne na rynku. Shunga to gwarancja jakości i perspektywa nieprawdopodobnie sensualnych chwil spędzonych nie tylko w sypialni, ale również choćby podczas namiętnej kąpieli.

Nie ulega wątpliwości, że warto zadbać o odpowiednie nawilżenie podczas erotycznych zbliżeń, bowiem pozwala ono osiągnąć komfort, który umożliwi skoncentrowanie się wyłącznie na przyjemności. Lubrykanty marki Shunga wyróżnia nieoceniony, szeroki wybór przeróżnych wariantów smakowych czy zapachowych – wszystko zależy od preferencji danego konsumenta. W swej ofercie posiadamy zarówno lubrykanty wodne, doskonałe w przypadku zabawy z wykorzystaniem akcesoriów erotycznych, jak i lubrykanty silikonowe, nieco dłużej utrzymujące się na ciele. Rozpalająca zmysły wiśnia, szampańska truskawka, słodkie owoce egzotyczne, mandarynka, sensualne winogrona, melon czy mango – to tylko część aromatów dostępnym w naszym sklepie kosmetyków erotycznych i lubrykantów od Shunga.

Często zdarza się, że trudy codzienności uniemożliwiają osiąganie satysfakcjonującego libido. Warto zadbać o sposób, dzięki któremu będziecie w stanie zapewnić sobie taką atmosferę namiętności, na jaką zasługujecie. Odpowiednie pożądanie to niezwykle istotny element każdych igraszek, a nic nie wzbudzi go lepiej niż olejki do masażu, kremy do masażu oraz świece do masażu marki Shunga. Zmysłowy masaż z użyciem tych wyjątkowych kosmetyków erotycznych może sprawić, że nie będziecie chcieli opuszczać sypialni. Rozbudzenie zmysłów, fantastyczny dotyk, rewelacyjne właściwości nawilżające – to tylko część walorów oferowanych przez nas kosmetyków, w których aromatach wanilii, mięty czy wiśni zakochacie się bez opamiętania.

Pyłki do ciała oraz zestawy do malowania ciała od Shunga to znakomity sposób, aby rozświetlić najważniejsze miejsca na seksualnej mapie ciała Waszego partnera i rozkoszować się niebywale namiętnymi chwilami w towarzystwie wyjątkowych smaków czy aromatów. Szeroki oraz różnorodny wybór pyłków do ciała sprawia, że sami możecie decydować jak będzie wyglądać Wasza wspólna zabawa. Jedynym ograniczeniem podczas tychże igraszek jest kreatywność oraz wyobraźnia! Podobnie rzecz ma się z pozostałymi kosmetykami – zestawy do malowania ciała to niepowtarzalna szansa na uczynienie świata rozkoszy jeszcze bardziej ekscytującym.

Asortyment marki Shunga obejmuje także sole do kąpieli, dzięki którym chwile spędzone w wannie będą niezapomniane. Równie szeroki wybór aromatów jak w przypadku pozostałych kosmetyków desygnowanych logiem tego producenta pozwala na dostosowanie danych soli do kąpieli do własnych oczekiwań i potrzeb. Czy jest coś, co w większym stopniu zwiększy Waszą ochotę na seks niż romantyczna, namiętna i sensualna wspólna kąpiel?

Shunga to nie tylko lubrykanty wodne, lubrykanty silikonowe, olejki do masażu, kremy do masażu czy świece do masażu – to także wiele innych kosmetyków erotycznych, zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie zachęcamy również do ewentualnego kontaktu, w trakcie którego nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.