Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: rocks-off (uk)

Firma Rocks-Off, producent wiodących zabawek erotycznych, zainspirował świat tworząc prawdziwy hit dla wymagających kobiet. Jest to model RO-Deo - prawdziwy wibrator do ujeżdżania!


Budowa wibratora Rocks-Off RO-Deo dają kobiecie wszechstronne możliwości zaspokojenia. Kompleksowa stymulacja punktu "G", krocza i łechtaczki, sprawia, że osiąganie orgazmu jest skuteczniejsze, a efekty spotęgowane. Dłuższa wypustka wibratora posiada zakrzywioną końcówkę i wierzchołek skonstruowany w taki sposób, by pobudzał przyjemność dotykając punktu "G". Krótsza końcówka, wykonana z bardzo delikatnego silikonu, znakomicie rozbudzi łechtaczkę. Wibrator Rocks-Off RO-Deo przystosowano do używania między innymi w pozycji siedzącej. Kobieta będzie miała wtedy możliwość w pełni odczuć satysfakcję płynącą z wibrującej stymulacji jej całego krocza. Zabawie z wibratorem RO-Deo można poddawać się zarówno w łóżku, jak i siedząc w fotelu czy oddając się kąpieli w wannie.  Wibrator jest w pełni wodoodporny. Natomiast długość większej wypustki wynosząca 14 cm sprawi, że ujeżdżanie go będzie przyjemne także dla delikatnych i mniej doświadczonych kobiet.
Mechanizm działania wibratora oparty jest o trzy oddzielne silniczki. Możliwe jest inne ustawienie programów do pieszczenia łechtaczki, a inne do drażnienia punktu "G".
Wibrator Rocks-Off RO-Deo możesz ujeżdżać tak, jak swojego partnera. Skojarzenia z tą czynnością powoduje jeszcze większe nasilenie przyjemności płynących z jego używania. Manewrując biodrami, opadając i wznosząc się na materacu łóżka, wykonując koliste ruchy - może zagłębić się w świat erotycznej rozkoszy na najwyższym poziomie.
Wygodny uchwyt jaki zaprojektowano w wibratorze Rocks-Off RO-Deo sprawia, że jest on nie tylko zabawką do samozadowolenia samotnych pań (choć sprawdza się w tej roli naprawdę idealnie). Zabawa we dwoje także dostarcza niezapomnianych wrażeń i przemienia wspólnie spędzony czas w wyśmienitą rozrywkę dla spragnionych namiętności ciał. Pozwól partnerowi posterować Twoją przyjemnością i doprowadzić Cie do orgazmu za pomocą Twojego Rocks-Off RO-Deo. Nie będzie to trudne...
 


Cechy produktu:
  • pokrycie komfortowym w dotyku silikonem klasy platinum
  • dwa silniczki niezależnie dostarczają doznań w dwóch strefach erogennych, wyzwalając wibrowania w 3 prędkościach i 4 trybach wibracji
  • wodoodporność umożliwia igraszki w wannie i pod prysznicem
  • woreczek do przechowywania w komplecie
  • stymulacja punktu G i łechtaczki
  • siedem programów prędkości dla każdego z tych miejsc
  • zasilanie z wewnętrznego akumulatorka gwarantuje 2 godzinne czerpanie przyjemności z wibracji
  • łatwy do czyszczenia i higieniczny, ze względu na dobrany materiał

 

Parametry techniczne:

wymiary 159x89x162

kolor: różowo-biały

Materiał: silikon platynowy oraz ABS

Zasilanie: silnik ładowany za pomocą kabla USB

Wibracje: 7x7 – po 3 poziomy prędkości i 4 programy wibracji na każdy z silników

4 adaptery do zasilania, umożliwiające ładowanie w każdym miejscu na świecie

Wodoszczelny