Wczytuję dane...

anais

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednie nawilżenie to jeden z najistotniejszych i najbardziej kluczowych czynników warunkujących udane życie seksualne. Mamy świadomość, że nasi klienci cenią sobie nie tylko akcesoria i gadżety erotyczne, ale także żele poślizgowe z najwyższej półki, a do takich bez wątpienia należą lubrykanty spod szyldu Anais, czyli:
- lubrykanty na bazie wody,
- lubrykanty na bazie silikonu,
- lubrykanty analne,
- lubrykanty specjalne.

Wszystkie wspomniane lubrykanty znalazły się w naszej ofercie z bardzo prostego powody – wyróżnia je bowiem rewelacyjna jakość oraz różnorodność. Lata współpracy z dystrybutorami najlepszych marek, a jedną z takich jest Anais, sprawiły, że dziś jesteśmy w stanie pochwalić się znakomitym asortymentem i konkurencyjnymi cenami.

Lubrykanty na bazie wody i lubrykanty na bazie silikonu różnią się przede wszystkim tym, że te pierwsze doskonale sprawdzają się w trakcie igraszek z wykorzystaniem zabawek erotycznych, natomiast silikonowe są trwalsze i pozwalają na bardziej namiętne pieszczoty. Rzecz jasna, oba rodzaje lubrykantów od Anais to żele poślizgowe najwyższej klasy.

Anais to także lubrykanty analne, opracowane i wypuszczone na rynek przede wszystkim z myślą o fanach stymulacji odbytu. Ten sposób gwarantowanie sobie rozkoszy jest niezwykle popularny, bowiem mogą z niego korzystać nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Sprawia to, że partnerzy mają szansę na wspólne przeżywanie cudownych chwil we dwoje, intensyfikując grę wstępną i wzbogacając swój prywatny świat doznań. Lubrykanty analne, podobnie jak lubrykanty na bazie wody i lubrykanty na bazie silikonowe desygnowane logiem marki Anais, czynią igraszki znacznie bardziej komfortowymi.

Warto mieć świadomość, że asortyment marki Anais jest bardzo różnorodny – wśród lubrykantów specjalnych można znaleźć zmysłowe smaki i zapachy, a także żele poślizgowe o unikalnych właściwościach. Efekty subtelnego chłodzenia lub namiętnego rozgrzania potrafią rozpalić do czerwoności zmysły nawet najbardziej wymagających koneserów tego typu preparatów. Lubrykanty specjalne to także środki, dzięki którym skutecznie wyczyścimy zabawki erotyczne po zakończonej zabawie.