Wczytuję dane...

MyStim (GE)

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Elektrostymulacja to jeden z najbardziej ekscytujących sposób na walkę z rutyną – impulsy elektryczne podczas miłosnych igraszek mogą okazać się niepowtarzalną szansą na poznanie zupełnie nowych wymiarów rozkoszy. Pętle do elektrostymulacji, wibratory do elektrostymulacji, sondy do cewki moczowej, masażery prostaty do elektrostymulacji, klipsy na sutki, dilda do elektrostymulacji, pasy cnoty z elektrostymulacją, elektrody analne, kulki analne czy rękawiczki przewodzące prąd – to tylko część niebywale bogatej i różnorodnej oferty renomowanego producenta akcesoriów erotycznych MyStim. Firma MyStim oferuje wielbicielom tego typu eksperymentów nie tylko wibratory i pozostałe zabawki, ale również szereg gadżetów niezbędnych do pieszczot z wykorzystaniem impulsów elektrycznych. Elektrody silikonowe czy kleje do elektrod mogą znacząco zwiększyć komfort i zakres osiąganej przyjemności.

  Wśród oferowanych przez nas wibratorów można wyróżnić wibratory do elektrostymulacji, których właściwości umożliwiają o wiele bardziej intensywną penetrację niż miało to miejsce dotychczas. Posiadamy wibratory do elektrostymulacji w kilku wariantach, zarówno pod względem koloru, jak i kształtu czy właściwości. Niezależnie od tego, czy interesują was klasyczne wibratory, czy może króliczki lub inne podobne akcesoria, produkty spod szyldu MyStim z pewnością was usatysfakcjonują.

  Wyjątkowość elektrostymulacji wynika przede wszystkim z faktu, że może ona spotęgować siłę osiąganej ekstazy w przypadku kobiet i mężczyzn. Gadżety erotyczne o charakterze unisex cieszą się rosnącą popularnością, gdyż partnerzy coraz odważniej mówią o swoich potrzebach, wspólnie je realizując. Podobnie jest w przypadku kulek analnych czy elektrod analnych. Stymulacja odbytu to taki rodzaj pieszczot, których odpowiednie natężenie potrafi zagwarantować obojgu kochankom niespotykaną wcześniej siłę szczytowania. Wykorzystanie tej wspaniale uwrażliwionej strefy erogennej to perspektywa nowej jakości orgazmu nie tylko w przypadku kobiet, ale i mężczyzn, których prostata po prostu kocha kulki analne oraz elektrody analne.

  Podobne efekty może przynieść stymulacja przy użyciu masażerów prostaty do elektrostymulacji. Warto mieć świadomość, że wielu facetów najlepsze orgazmy przeżywa właśnie dzięki pieszczotom męskiego punktu G. Masażery prostaty do elektrostymulacji od MyStim zostały wyprodukowane z doskonałych materiałów, jak zresztą wszystkie akcesoria erotyczne spod szyldu tego renomowanego producenta.

  Dilda do elektrostymulacji to kolejny produkt, którego właściwości pozwalają na korzystanie przedstawicielom obojga płci. Doskonałej jakości sztuczne penisy umożliwiają zarówno osiąganie nieprawdopodobnej przyjemności podczas indywidualnych uniesień, jak i w trakcie wspólnych igraszek. Gra wstępna w towarzystwie dild do elektrostymulacji od MyStim może okazać się perspektywą nieznanego wam dotąd pożądania i libido, o jakim wcześniej nawet nie śniliście.

  Męską część miłośników zabawy z wykorzystaniem mocy impulsów elektrycznych bardzo ceni sobie pętle do elektrostymulacji. Akcesoria tego typu służą do zapewniania facetom mocnych, ekscytujących wrażeń, które rozpalają zmysły do czerwoności i wprowadzają osiąganą przyjemność na całkowicie nowy poziom. Dzięki pętlom do elektrostymulacji seks może stać się znacznie bardziej piękniejszy.

  Innym, równie doskonałym rozwiązaniem dla spragnionych silniejszych przeżyć mężczyzn są sondy do cewki moczowej. Jest to niezwykle czułe miejsce na seksualnej mapie męskiego ciała, a poddanie go stymulacji za pomocą impulsów do czerwoności może być początkiem nieprawdopodobnej ekstazy, której nie da się porównać z czymkolwiek innym. Sondy do cewki moczowej to szansa na stymulację penisa, jakiej wcześniej nie doświadczyliście!

  Nasz niezwykle różnorodny asortyment obejmuje również klipsy na sutki czy elektrody silikonowe, a także kleje do elektrod. Dzięki temu przez wasze ciało może przejść tsunami najprawdziwszej ekstazy, która uczyni wasze życie seksualne znacznie bardziej urozmaiconym i... jeszcze piękniejszym. Jeśli kiedykolwiek marzyliście o wyjątkowym eksperymencie, sprawiającym, że wasza sypialnia stanie się absolutnie niepowtarzalnym miejscem, klipsy na sutki i elektrody silikonowe od MyStim mogą mieć zbawienny wpływ na jakość waszych zbliżeń. Polecamy również kleje do elektrod, które umożliwiają komfortowe ulokowanie tych ostatnich na ciele.

  Firma MyStim wyszła naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli dominacji, projektując i wypuszczając na rynek gadżetów erotycznych pasy cnoty z elektrostymulacją. Takie akcesoria doskonale sprawdzają się przede wszystkim w przypadku kobiet, które nie są pewne wierności swoich partnerów – jeżeli zależy ci na dowodzie oddania i poświęcenia, pasy cnoty z elektrostymulacją pozwolą Ci zagwarantować sobie pewność, że twój facet myśli wyłącznie o tobie. Decyduj, kiedy jego męskość będzie mogła ujrzeć światło dziennie i sprawiaj, że będzie błagał o odrobinę litości i atencji z twojej strony.

  Macie ochotę na zmysłowy dotyk, dzięki któremu wasze ciało pozna wrażenia tak intensywne, że ciężko je sobie nawet wyobrazić? Rękawiczki przewodzące prąd pozwalają wykorzystać impulsy elektryczne i zapewnić partnerowi lub partnerce doznania, jakich nie zapomni bardzo długo. Zakres pieszczot może ograniczyć tylko i wyłącznie wasza wyobraźnia, wszystko zależy od was i to wy decydujecie, jak daleko możecie się posunąć. MyStim produkuje rękawiczki przewodzące prąd, których użycie może okazać się początkiem prawdziwej rewolucji w waszej sypialni.

  MyStim produkuje również świece do masażu – ich unikalne właściwości to niepowtarzalna szansa na przeprowadzenie zmysłowego masażu, będącym doskonałym sposobem na odprężenie po ciężkim dniu i osiągnięcie odpowiedniego libido. Dotyk ciepłego, nawilżającego wosku to coś, co wasza skóra pokocha w kilka chwil. Świece do masażu od MyStim to perspektywa nieprawdopodobnie zmysłowych zbliżeń w towarzystwie ukochanej osoby.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że akcesoria erotyczne służące do elektrostymulacji powinna wyróżniać właściwa jakość, dlatego zdecydowaliśmy się na ulokowanie w naszej ofercie produktów spod szyldu MyStim. Wykorzystanie najlepszych dostępnych na rynku materiałów, rewelacyjne wykonanie, odpowiednia funkcjonalność oraz różnorodność – to bez dwóch zdań wyróżnia gadżety tej marki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do ewentualnego kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące elektrostymulacji i pomożemy wybrać odpowiednie produkty.