Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: MyStim (GE)

Chcesz przekraczać granice swojej wyobraźni? Nie czekaj, tylko przekonaj się, co Mystim - Bon Aparte może Ci zaoferować!

 


Twoje pragnienia są niezaspokojone? Twój partner dobrze spełnia swoją rolę w łóżku, jednak chcąc nie chcąc nie pomoże Ci spełnić marzenia o podwójnej penetracji? Na szczęście szybko rozwijający się rynek gadżetów erotycznych już dzisiaj może Ci zaoferować Mystim - Bon Aparte, czyli zupełną nowość!

 

Potęga doznań w Twoich rękach!

 


Mystim - Bon Aparte to wyjątkowe urządzenie, ponieważ zamiast jednego – posiada dwa trzony wibracyjne. Dzięki temu Twoje marzenie o podwójnej penetracji może być spełnione. Urządzenie wyposażono w dwa mocne silniczki, których pracę dostosujesz do swoich potrzeb. 8 trybów wibrowania i 5 poziomów intensywności pozwoli Ci zaspokoić się w taki sposób, jaki chcesz! Mimo potężnego napędu wibrator jest cichy, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś bawiła się nim, kiedy osoby postronne znajdują się w pomieszczeniu obok. Myj swoją zabawkę przed i po każdej zabawie – w tym celu wystarczy Ci wilgotna chusteczka i mydło antybakteryjne.

 

Parametry techniczne:

długość: 25 cm

średnica: 4,3 cm

kolor: różowy

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

funkcje: 8 trybów wibrowania i 5 poziomów intensywności

zasilanie: akumulator litowo-jonowy

ładowanie: kabel USB

zawartość opakowania: wibrator Mystim - Bon Aparte, sztywny pokrowiec, kabel do ładowania, instrukcja obsługi

 

* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.