Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: perfect fit (us)

Najbardziej intensywne doznania i niesamowite urozmaicenie seksu czekają na Ciebie – kup Perfect Fit Armour Tug Lock!

 

Perfect Fit Armour Tug Lock to bardzo ciekawy gadżet erotyczny, który łączy kilka produktów w jeden! Nie bez powodu dostaje tak dobre opinie użytkowników z całego świata. Ta klatka erekcyjna jest jednocześnie uwielbianą przez mężczyzn zabawką, którą jest pierścień na penisa, jednak dodatkowo z tyłu gadżetu znajduje się kulka analna! Dzięki temu użytkownik może liczyć na niesamowicie mocne doznania, ale nie tylko. Po pierwsze kulka będzie stymulowała prostatę, dzięki czemu wszelkie praktyki seksualne będą bardziej przyjemne, a do tego wzmocni się erekcja. Nie można jednocześnie zapominać, że pierścień z kulką analną Perfect Fit Armour Tug Lock w pewnym stopniu zablokuje odpływ krwi z członka, co tym bardziej zwiększy przyjemność stosowania. Produkt został wykonany z bezpiecznej w użyciu mieszanki silikonu i TPR.

 

Pierścień z kulką analną Perfect Fit Armour Tug Lock sprawdzi się doskonale w ramach zabawy z drugą połówką. Trzeba jednocześnie pamiętać, by podczas stosowania klatki erekcyjnej korzystać z lubrykantów wyłącznie na bazie wody, ponieważ inne mogą zniszczyć powłokę zabawki. Przed i po zabawie oczyść gadżet z pomocą wody i mydła antybakteryjnego.

 

Produkt wyróżnia niska cena, nasz sklep serdecznie poleca! Zapraszany również do zapoznania się z innymi zabawkami z naszej oferty.

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty

materiał: mieszanka silikonu i TPR

wymiary kulki: 4,5 x 5,5 cm

wymiary pierścienia: 3,8 x 4,3 cm

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

  • materiał: 

    SilaSkin (mieszanka silikonu i TPR)

  • średnica (w cm): 

    4,3