Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Marc Dorcel (FR)

MARC DORCEL Power Clit Phospo to wibrujący pierścień na penisa, który świeci w ciemności! Kup swojemu mężczyźnie ten wyjątkowo przyjemny, pokryty silikonem gadżet, dzięki czemu dostarczysz przyjemności również sobie. Posiada on bowiem wystający, pokryty drobnymi wypustkami języczek, który ma za zadanie pieścić łechtaczkę. Takie wzmocnienie doznań zapewni obojgu partnerom wyjątkowej satysfakcji.

 

Sklep Świat Doznań oferuje ten poparty wieloma pozytywnymi opiniami gadżet, który charakteryzuje się nie tylko delikatną powierzchnią silikonową, ale również świeceniem w ciemności!

 

Pierścień posiada certyfikat CE oraz DEEE. Gwarancja najwyższej jakości to dopiero początek intensywnej, doskonałej zabawy z partnerem. Warto zagłębić się w świat przyjemności, z którego nie trzeba będzie wychodzić przez wiele wypełnionych przyjemnością godzin. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić ten wibrujący pierścień na penisa na sobie już dziś. Wystarczy zajrzeć do naszego sklepu i złożyć szybkie zamówienie, tym bardziej że jest on dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Marc Dorcel wie, co robi, oferując swoim klientom gadżety erotyczne tej klasy. Wysokiej jakości erotyka oferowana jest przez tego producenta już od ponad trzydziestu lat, co tylko dowodzi, jak duże doświadczenia posiada. Oferowany pierścień wibracyjny to przede wszystkim gwarancja przyjemności i jakości, z jaką użytkownicy nie spotkają się nigdzie indziej.

 

Parametry techniczne:

Średnica: 35mm (elastyczna)

Szerokość: 45mm

Wysokość: 65mm

Waga: 36 gram

Zasilanie: 2x LR41

PIERSCIENIE/NAKLADKI EREKCYJNE

  • materiał: 

    silikon

  • średnica (w cm): 

    3,5

  • zasilanie: 

    2 x LR41